Přejít na obsah

Stříbřenka 2.0


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

No taky si říkam :D dost velké zklamání od CC bych to nečekal, navíc nejsem sám kamarád tam objednává kupu dílů na 2.0 BKD generálku a teď když má hlavu hotovou v objednávce není těsnění pod hlavu takže taky stojí... :( ale snad se dočkám, problém je že třmen taky není skladem stejně jako těhlice na kterou se muselo čekat...

Odkaz ke komentáři

Na CC jsem objednával jednou a naposledy. V popisku bylo: originální díl a došlo to nejlevnější a nejhorší co mohlo. Kdyby byl u výrobku uveden správný výrobce, nikdy bych (po špatných zkušenostech s těmito výrobci) dané zboží neobjednal. Vrácení zboží sice proběhlo v pořádku, ale trvalo to poměrně dlouho...

 

Každopádně už se těším na fotky ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

No to je super zkušenost tedy... mě když přišla jiná značka než jsem chtěl což se občas stalo tak přišla právě lepší, tedy třeba místo čidla ABS delphi přišel Originál apod...

 

Nicméně už jsem s nimi asi taky skončil, tvrdili že výměna nebude problém stejně jako s těhlicí a že třmen bude v pondělí, ale balík nikde a nikdo se neozval, psal jsem včera mail a taky nic... o vývoji budu informovat už mě to začíná opravdu dost štvát takovou dobu řešit brzdy...

Odkaz ke komentáři

Díky, no tak jsem psal další mail protože už je to měsíc od objednávky a furt nemám nic na autě..... a tak KONEČNĚ alespoň odepsali.... prý třmen stále nemají, člověk čeká jak debil komunikace žádná tak alespoň doufá a nakonec toto.

Takže třmen už jsem objednal jinde a prý mám starý poslat zpět a pošlou mi peníze na účet, to mohli rovnou říct že ho neseženou jakmile to zjistili a ne hrát mrtvý brouky...

 

Takže to byla opravdu asi poslední objednávka toto už opravdu řešit nikdy nechci, člověk aby se bál něco objednat............

Upraveno uživatelem Romix95
Odkaz ke komentáři

Díky, teď už to snad klapne ;)

 

Je to škoda no, bral jsem tam taky dlouhou už hodně věcí... bohužel nejsem jedinej a tak si od nich dám já i kámoš pauzu, tolik chyb co udělali nám oběma to se mi ještě nestalo asi by to chtělo udělat trošku pořádek... I zkušenost co napsal Avanti to jen potvrdila bohužel. :D

Upraveno uživatelem Romix95
Odkaz ke komentáři

Dnes konečně proběhla montáž :palec: bohužel jsem zapomněl na šroubky krycích plechů a doma jsem nic nenašel, tak tam zatím nejsou :D ale zjistil jsem KO pravou vnější manžetu poloosy takže jak se v tom budu hrabat tak plechy nahodím, i když toho teda fakt moc nekryjí :D ...

 

Na autě zatím rychlofotka už po tmě, najeto zatím 30 km klidným tempem, už aby si to sedlo :pivo:

 

post-23904-0-25865400-1503258700_thumb.jpgpost-23904-0-61260800-1503258895_thumb.jpgpost-23904-0-15846100-1503258909_thumb.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak Rapid neprošel na STK. Uvolněná spona před středním dílem výfuku. Je to ještě originál, takže budu muset vyměnit, jinak obal na zadním dílu výfuku je první vrstva již hodně zničená, tak budu muset odstávající přebytky odřezat abych byl minimálně dva roky pojízdný. průměr objímky na trubku před střední díl výfuku náhodou nevíte ? dělají se dva typy. @Lancelot, četl jsem tvůj příspěvek, že jsi také řešil zadní díl výfuku, někdy 202x. Již jsi měnil ? Nesvítí nám jedna dioda ve třetím brzdovém světle- řešil jste někdo opravu ? je to za zadním sklem a mám takové tušení, že se jedná o led.
    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
×
×
  • Vytvořit...