Přejít na obsah

Stříbřenka 2.0


Doporučené příspěvky

Tak kamerka je doma, sice jsem přijel domů pozdě a venku -4 (garáž nemám) ale stejně mi to nedalo a řekl jsem si že alespoň dám tu kamerku do nárazníku a zapojím na zpátečku, takže je tam :D zítra snad dojde i na displej, ten jsem zkoušel zkušebně taky samozřejmě zapojit abych to zkusil a přibližně seřídil kameru do roviny :)

 

post-23904-0-73686300-1478719024_thumb.jpgpost-23904-0-43684100-1478719037_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Díky :) 2 DIN bude možná časem taky, možná něco s Androidem místo tabletu co mám na palubce :D ...

 

Dal jsem to co nejvíce do rohu a OK, myslel jsem že mi to bude vadit ale vůbec to tam nevnímám :)

 

Jinak 200 supr cena :D já mám kameru + displej + bezdrát vysílač a přijímač za celkem cca 2000 koupený v ČR, je mi ale jasný že to je to samý co bych koupil na Ali jen bez čekání :D

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Tak po nějaké době přidám nějaké to info :)

 

Nedávno mi při jízdě začal dost vrzat levý čep ramene, tak jsem pod manžetu stříkl WD dočasně aby byl klid a při tom jsem našel vůli v tyčce řízení, takže včera proběhla výměna obou čepů ramen + tyčky řízení i s čepy :) Vše bylo ještě originál rok 01, čepy řízení byly furt jak nový tak jsem je schoval :D spodní taky bez vůle a pevný ale jelikož jeden vrzal začal by asi brzo zas a já když něco mením tak všechno :D

 

Fabie přítelkyně ma nový výfuk a zadní brzdy komplet + novou STK :D

 

Úpravy žádné zatím asi neplánuji jen koukam po pěkných sedačkách golf/Leon polosport ale moc toho není :)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

To je ;) taky docela drahá, ale zase ten startovací proud na tu kapacitu je super a s dvoulitrem motá úžasně, tak doufám že vydrží dlouho, je to stavěný na start/stop což je záhul, tak si myslím že musí :)

 

Stará už neudržela při větším zatížení při mrazu napětí a rozsvítilo se ABS ESP během startu takže točila točila ale nechtělo to chytit :) ale nakonec sem vždy odjel i po tom dlouhým točení :D

Odkaz ke komentáři

No díval jsem se, že stojí kolem 2,5t, ale ten startovací proud na takovou kapacitu je perfektní. Sice u benzínu tak velký startovací proud nevyužiješ, ale jak je známo, s vyšším stářím baterky se start. proud snižuje, takže ti tato teoreticky vydrží déle, protože by třeba po 5 letech měla dávat pořád větší proud než klasická baterka ;)

 

Tu moji mám asi 7 let (Varta silver dynamic 61Ah), jednou přežila i smrt, když byla asi týden totálně vybitá (měla tenkrát jen 2V!!!) a zatím pořád i v mrazu funguje, tak snad ještě chvíli vydrží, ale ten čas na výměnu se nezadržitelně krátí a jakou pak pořídím zatím netuším, ale AGM to asi nebude :D

Odkaz ke komentáři

JoJo Cardo ji ma za 2500 ale neposilaj, u nás v Šumperku ji mám přes motora.cz druhý den a stála 2800 a nějaký drobný takže furt dobrý :)

 

JoJo to máš pravdu a jelikož ji nevyužiji ani z daleka tak jako moderní auto se startstopem a nejezdím moc krátký trasy tak by mohla vydržet dlouho :)

 

To je krásná výdrž, kor po uplném vybití ;) tu jsem původně taky chtěl koupit :) kéž by každá vydržela takhle dlouho.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Tak je to tu, dnes je to přesně rok co jsem si Stříbřenku přivezl domů :pivo: nezklamala, spíše naopak, tak doufám že to tak bude i v dalším roce, najezdili jsme za ten rok krásných 31500km :palec:

Upraveno uživatelem Romix95
Odkaz ke komentáři

Tak je to tu, dnes je to přesně rok co jsem si Stříbřenku přivezl domů :pivo: nezklamala, spíše naopak, tak doufám že to tak bude i v dalším roce, najezdili jsme za ten rok krásných 31500km :palec:

 

Tak ať hlavně stále jezdí dalších x let :palec: :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Pěkný čísla, jen tak dál ;)

 

Když to sečtu s červenou 1.6 tak už budu v O1 jezdit 4 roky celkem, akorát s tou předchozí už jezdí Ségra :)

Podle mě jsou jedničky dost spolehlivý auta když se člověk stará ;) Nechápu ty kecy typu "žere to 9 na 100" "má to každy" "jsou to mr*ky" :D Ja takovým rikam že problem je mezi volantem a sedačkou a ne v aute :D

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...