Přejít na obsah

Uložení motoru


Doporučené příspěvky

Takže je to na tebe čo s tým urobíš. Či to prerobiš na niečo úplne iné čo môže byť komplikované či obetuješ jedno nové uloženie prevodovky aby si mal novú aspoň tú spodnú gumu, tú vrchnú som nenašiel zatiaľ vôbec aj seat má úplne iné uloženie alebo použité kúpiš čo je v ktovie v akom stave 

Odkaz ke komentáři
V 29. 6. 2023 at 8:14, Rolbař napsal:

1J0199555AK origo číslo dílu a v náhradě jej dělá třeba Lemfoeder, takže koupit, nemontovat a jezdit :d

Koumal jsem já, koumal servisák podle VIN, nechal objednat správný díl, nepadnul.

"1J0 199 262 AC    Pravé uložení motoru 1.6MPI 55kW [cn]"
kupoval jsem ze ŠkodaDíly a dodali čínský díl a na něm přebroušené výrobní číslo a vedle přeražené.
Další, tentokrát Febi díl, kupovaný z téže obchodu, nebo z jiného, nevím, co je na něm vyraženo jsem nezkoumal každopádně to nesedlo :pest:

-> Ale -> Po chvilce hledání jsem nalezl jsem přehlednější seznam.

https://jmjm.cz/clanky-skoda-octavia-silentbloky-spodni-cepy.php

Jdu posurfovat na webu, zda-li někdo opravdu nenabízí ten správný díl.
Objednám, pokoumám. Díky za ohlasy!

sznm.png

V 29. 6. 2023 at 23:44, rizo napsal:

Takže je to na tebe čo s tým urobíš. Či to prerobiš na niečo úplne iné čo môže byť komplikované či obetuješ jedno nové uloženie prevodovky aby si mal novú aspoň tú spodnú gumu, tú vrchnú som nenašiel zatiaľ vôbec aj seat má úplne iné uloženie alebo použité kúpiš čo je v ktovie v akom stave 

Jak jsi ty silentbloky rozdělal? Nedaří se mi je dostat od sebe.

Odkaz ke komentáři

Tak jsem kontaktoval jiný eshop, zaslali foto a bum, není to on - Foto 1.
Buď mají bordel v číslech, nebo už nevím. 

Mají na skladě uložení s korespondujícím výrobním číslem "1J0 199 262 BK" ale při nahlédnutí do předešlé tabulky zjišťuju, že se nejedná o správný díl. A při Gůglení, je to držák pro 1.4 16V, které nepadne.
Fotku přitom mají s výřezem, ne výstupkem. Google to samé, tu výstupek, tu výřez.

Pátral jsem dál a u některých dílů se mimo přídomek BK, vyskytuje i "1J0 199 262 BH" a na Googlu lze nalézt fotky z nějakých Ruských bazarových stránek/fór. Při dalším pídění jsem zjistil, že se toto označení držáku vztahuje k motorům s kódem AGZ,AQN (takže VR5). Zajímavé.
Respektive se objevují čísla "1J0 199 262 CD" a "1J0 199 262 BH" jako záměnná.
edit: když je CD zaměnné s BH, nemůže být BH záměnné s BK. Něco tady nehraje.

Nezdá se mi to perfektní, AEE má dle mého soudku trochu jinak vyřešenou konstrukci a držák pro VR5 se zdá být lehce posunutý vpřed (respektive vzad). Ale evidentně lze ten hliníkový prevít vyoperovat ven a použít by to eventuálně šlo (Viz foto z internetu 2 a 3.) :huh:

Toť má mravenčí práce.

ac.png

cd1.png

cd2.png

Upraveno uživatelem Tavi
Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...

Ahoj,

asi si nikde nehladal, kde sa daju tie gumy niekde kupit?? ci fakt len kupit prevodovkovu cast a rozobrat?

a co s tou velkou gumou okolo drziaku ? 😞

 

V 29. 6. 2023 at 14:58, rizo napsal:

Spodná guma je rovnaká ako na ľavej strane  (prevodovka) len vrchná je iná. Nedalo mi tak som rozobral aj druhú stranu. Takže aspoň niečo 

IMG_20230629_145215.jpg

 

Upraveno uživatelem Igor Bojtoš
Odkaz ke komentáři

Hľadal a nenašiel. Myslím si že je lepšie vymeniť aspoň spodnú gumu ako nič na nej leží celý motor no nové celé bude určite lepšie ale cena a dostupnosť dielu či z poľska to už si musí každý zvážiť sám . Nemám skúsenosť s tou stránkou.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...