Přejít na obsah

White RS Stenlyho daily car


Doporučené příspěvky

Po přechodu z RSa nemůžeš jít do 1,6 TDI ;) Já jsem spokojenej, ikdyž jsem přecházel z OI. Ale ono je to spíš o hlavě, uvědomit si, že nepotřebuješ z každé křižovatky vyletět, že nemusíš po městě jet 80 atd ;)

Odkaz ke komentáři

Tak jinak - přechod z nejvýkonnější verze do "nejslabší" s sebou vždy nese rizika. Vzhled je subjektivní, výbavu si můžeš dokoupit i k 1,6 TDI.. A dostačující výkon na předjíždění má i 1,6ka, jen musíš podřadit.

Odkaz ke komentáři

Dakie je to tak ...porovnavat 1,6 z RS sa neda ani z daleka.. Skôr som ju porovnaval z Brachovou 1,9tdi .... A ta 1,9tdi ide o poznanie lepšie..

 

 

Zasa nejde mi o vykon aby som po meste na krizovatke vyletel ako raketa ale ako píše pan kolega Sammael hlavne o pruznom zrychleni niekde mimo mesto... Jazdi casto cez celu republiku z vychodu na zapad a tam potrebujem to zrychlenie na bezpečne predbehnutie.....

 

 

Uvidim čo to nakoniec bude....zajtra idem pozriet jedneho Supa II, 2010..

Odkaz ke komentáři

Ano,i 1,0 je pro nekoho dostacujici,jen musis vic predvidat a koukat.. Mam ted s 1,6TDI 66kW najeto 2tkm a staci mi to. Neni to zadnej zavodak,ale z mista A do B me to odveze,predjizdet se s tim da taky,na dalnici jede 180tacho,jezdi za 4,4..

Odkaz ke komentáři

Tak dnes som bol pozrieť jedneho Superba....a poctivo hlasim že som sa dnes stal majiteľom pre mna nového auta.

 

Takže Sup II, 2010, 2,0CR 103kw, DSG ..

 

Prva jazda a pocity su úžasné, spotreba po cca 400km 4,7l/100km .. Super.

 

Vidime sa chlapci v Žamberku. Hoc nebudem na octavii... Ale rad vas spoznam osobne.

post-663-0-58079700-1472319174_thumb.jpg

post-663-0-06271000-1472319509_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...