Přejít na obsah

Nefunkční stahování oken Octavie 1,9 tdi, 81kw, rok 99


Doporučené příspěvky

Zdravím, z ničeho nic mi přestalo fungovat ovládání všech oken u Octavie 1,9 tdi, 81kw, rok 99, po nějaké době opět funkční a opět nefunkční (u řidiče i jednotlivé nefunkční). Pojistky jsou ok, sundal jsem tapec kde je vše ok (vizuálně),v ovladači cvaká. Napadlo mě, že to bude elektrokabeláž ve dveří u řidiče, prosím o radu jak to opravit popřípadě která barva kabelu je přívod (pokud tedy postačí vyměnit jenom tento kabel). Děkuji předem za jakoukoliv radu či zkušenost. Adam

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zdravíčko, tak jsem vyzkoušel funkční ŘJ v mém voze a opět to nejde (pouze v tom cvaká) tu mojí ŘJ jsem vyzkoušel ve funkčním voze a jde, takže rekapitulace: Pojistky - ok,dráty jsem proměřil multimetrem - ok, ovládací panel na dveří - ok, ŘJ - ok. Tak ted opravdu nevím co by to mohlo být. Co jsem zjistil je, že tepelná pojistka (co je pod volantem) je neustále teplá (ikdyž auto den nejede) pojistka je ok (ta co byla ve funkčním autě se opět v mém voze zahřála) Dále jsem zjistil, že mi dvě pojistky berou štávu ale podle návodu na pojistky co mám jsou to věci co v autě nemám (telefon)

post-32749-0-30551300-1463327740_thumb.jpg

post-32749-0-41193900-1463327860_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Dobře, ale nejdou žádná okna, ani ze strany řidiče či ostatních... to je divné. Když jsem zkoušel ŘJ nevsunout do části jak je motorek u řidiče funkčního auta tak šly ovládat pouze 3 okna, to u řidiče nešlo. Chtěl jsem se zeptat, čím by asi bylo to, že mi uchází štáva po zamčeném autě v klidovém režimu cca 0, 75 A??? A jinak okna jdou ovládat pouze když je klíč v zapalování.... díky za jakoukoliv radu.

 

Udajně má být ŘJ pod volantem nevíte kde by mohla být? děkuji

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

VYŘEŠENO - vylučovací metodou jsem zjistil, že při rozebrání zadních levých dveří byl jeden kabel mezi dveřmi a karosou poškozen (držel na pár drátkách) a byl zbaven chránění takže se někde dotýkal karose. Po opravě baterii už nic nebralo (stav 0,01) a okna fungují.

Fungovaly do doby než jsem umyl auto (vapkou) a po chvíli opět nic,(baterii tedy nic už nežere...) zjistil jsem, že v těch dveří LZ bylo trochy vody, takže jsem vše vysušil a mazec je, že chvilku jdou a chvilku ne... počkám co udělá čas.... SHRNU: děkuji za rady, opravdu je potřeba zkontrolovat všechny dráty hold ve dveří hodně trpěj. čao

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o 3 roky později...

Dobrý den mám dotaz už si fakt nevím rady. Mam škoda Octavia 1 R. V.2000 66kw. Z ničeho nic mi přestal fungovat stahování všech oken, zamčení kufru, ovládání zrcátek a vrchní světlo.  Kontrolky u řidiče na ovládání oken svíti ale nereaguji a kontrolka na okna u všech ostatních dveří nesvíti ani nereaguje.  Prosel jsem komplet kabeláž,  pojistky, komfortní jednotku atd atd a stále nic. Dokonce jsem zkoušel jednotky i z jiných aut stejného tipů a stále stejný problém.  Nevěděl by jste někdo čim by to mohlo byt? Tepelna pojistka také vyzkoušena a je ok díky moc

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...