Přejít na obsah

Zabiak ŠkodaOctavia.CZ - Audi A5 3TDI, 180kW, quattro


zabiak

Doporučené příspěvky

To auto není z Německa! Nakonec jsme koupili v Českých Budejicích. V Německu jsme měli špatné zkušenosti a objevilo se toto auto.

To auto bylo dáno na protiúčet v BMW ofiko prodejce od něj jsem to koupil. Auto je po prvním majiteli, servisní kniha, majitel jezdil do origo servisu i přezouvat. Mám k tomu audi rakev a držáky kol. Mám k autu i původní fakturu. Auto je v perfektním stavu, interiér jako nový. Už jim tam leželo dlouho tak to prodali za dobrou cenu - ukecali jsme slevu.

Majitel auta byl z Pardubic proto ta značka.

Odkaz ke komentáři

 

nesmíš skákat na české stránky WSP .....

http://www.mzb.cz/alu-kola/AL-40583_wsp-giasone-w567--mgp-9x19--5x112--et33-matne-sede-+-lestene-plochy/

anebo napiš poptávku na www.autokseft.cz tam jsou WSP ještě tak o cca 200,- Kč levnější a mají to včetně šroubů a krytek s logem auta

Upraveno uživatelem jar_da
Odkaz ke komentáři

Díky koupím rotory, teď se jen rozhodnout mezi 19 a 20, ale asi 19 viděl jsem to naživo a bylo to dobré a 20 to by nebyl už žádný konfort to je jen šlupka. A na ty 19 jsou dobře dostupné pneumatiky a v celku levné.

 

A ještě mají i jen stříbrné:

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/556505-Poll-Daytona-Gray-with-Ti-Rotors-or-Silver-Rotors-which-do-you-prefer

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...