Přejít na obsah

Zabiak ŠkodaOctavia.CZ - Audi A5 3TDI, 180kW, quattro


zabiak

Doporučené příspěvky

-30 :blink:

zatím furt doufám, že je jen problém s italským dodavatelem a oni jsou nýmandi a mají tam nesmyslnou dodací lhůtu. Protože nikde není stížnost, že by někoho podvedli. Zítra jim volám a už budu trošku ránější a budu chtít vědět v čem je problém.

Objednávka je ze zde 17. 5. a teď je léto a 36°a já si sjíždím zimáky.

Odkaz ke komentáři

Klasika spagetaci a jejich pracovní morálka, já na kola z Itálie čekal 10 týdnu což je delší dobu než na auto, ale věděl jsem o tom. Decentně bych jim proplachl ústa ale zase nenasrat moc ono to dopadne, ale mám tak trošku dojem že to mzb pojebalo hlavně nerealnou informací o termínu dodání což je samozřejmě neomlouvá. Takže to bude ještě chvíli trvat ale o prachy podle mě nepřijdes zvlášť pokud už vystavili fakturu...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

jj tuningem to kurvit nebudu vše jen origiální díly s-line apod. Koupil jsme si pedály a teď performovanou řadící páku. Nevíte jak se to mění?

 

Chci si koupit ještě skosený volant s olvádáním na volantu a řadičem na volantu. A časem možná Sline spoilery lepší muziku a to je celé.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Tak nějaké poznatky po poznatky po půl roce provozu. Ujel jsem už 7tisíc km :-) takže asi to co jsem jinak ujel za rok.

 

To auto je naprosto skvělé, užasné, každou jízdu si neskutečně užívám i po půl roce nejsem nabažen. Když na to šlápnete a ono vás to zarazí do sedačky a šestiválec zařve jak lev to je prostě boží. I delší trasy jsou naprosto super, pohodlné. Má to spousta chytrých řešení, třeba světla se zapínají sami, to samé dálkové světla, když jede auto naproti tak se vypnou a pak zas zapnou, když je auto před tebou tak je to taky ztlumí.

 

Posílám fotku zase na zimních, dal jsem na ty kola jiné pukličky z těch letních a vypadají mnohem lépe než ty co zakrývají šrouby.

 

Přemýšlím o tom, že bych koupil tento nárazník, problém je ten, že všude je prodávají odstrojené, takže pak sehnat mřížky, mlhovky a spodení pod spoiler a jestli to bude potřebovat koupit nové tak to bude asi nesmysl.

 

Chudák Octavia už dva měsíce nejela a stojí na zahradě, musím jí už prodat, ale chci s ní ještě odvozit nějaký bordel.

post-59-0-51474300-1479455861_thumb.jpg

post-59-0-77021500-1479456514_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...