Přejít na obsah

ol@fuv EXlunarni individual ....


Doporučené příspěvky

Od 115km po asi 105km bylo okoli kazde pricne dilatacni spary namrzle v sirce 10 - 20 cm od kazde spary na obe strany, takze kdyz clovek slapl na brzdu tak brzdi klouze brzdi klouze brzdi klouze, ale jet se na tom dalo.

 

Hele já se v týdnu vracel z Itálie a dostala mě taky jedna skutečnost, od každým nadjezdem, mostem námraza, celkem zábava auto jelo jako vlak po vyhýbce, pod mostej cuk a jelo se dál, :)  od půlky Německa do Plzně

Odkaz ke komentáři
Asi tie RS-a budú mať väčšie nádrže... :huh::palec:

 

Ja sa málokedy dostanem pod 1000km dojazd, dokonca dosť často tam vidím aj cez 1100km.... :)

už sem se bál že se vymykám průměru, ale je vidět že nejsem sám kde se může kohat dojezdem 1100 na maxidotu po natankování :palec:

Odkaz ke komentáři

Chlapi nevite kde presne na tlumici najdu SA cislo dilu? Dostanu se k nemu kdyz to zvednu heverem? Chci zacit resit vymenu tlumicu a podle etky mam asi tri moznosti a horko tezko vybrat ktera je spravna. A kdyz neni cislo neni cena a pak horko tezko predstava jestli nevyjde treba lip neco od HP, KONI apod.

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Womens From Your City - No Verify - Anonymous Sex Dating https://SecretPrivat.com [url=https://SecretPrivat.com] Girls In Your City [/url] - Anonymous Sex Dating - No Verify New Girls [url=https://SecretPrivat.com/girl/sonya-vibe-58.html]Sonya Vibe[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/kate-blush-132.html]Kate Blush[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/samanta-lily-64.html]Samanta Lily[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/emma-47.html]Emma[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/mia-candy-43.html]Mia Candy[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/ali-cruz-32.html]Ali Cruz[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/sofia-119.html]Sofia[/url]
    • OTÁZKA, KTEROU ZDE ZODPOVÍ ODBORNÍK: VÝROBCE KABELU.   myslím, že určitě v některých případech něco poškodit lze a to nevratně. Například když nastavíte nevratný omezovač rychlosti v motorové jednotce. Ale i jinde, například v některých 09 je kódování (slavný Bajt 18), který je jen maska. Vy tedy vidíte stále 00, ale on 00 není a nesmí být. Takže vrácením 00 se nic nenapraví.
    • Mě to přijde jako nedostatek proudu. Tj : odešla baterie, špatně připojené / znečištěné / zoxidované svorky na baterii . Vyhřátý silový kabel na kostru. 
×
×
  • Vytvořit...