Přejít na obsah

ol@fuv EXlunarni individual ....


Doporučené příspěvky

Tedaaa premiera beze me, no dobre tak kdyz uz je to venku tak dam jeste jednu.

 

To je hrozny s Vama furt se Van neco nelibi jednomu lizatko, dalsimu spz dalsimu snizeni, jeste ze to dela clovek pro sebe. :pivo::prcprc: B) I kdyz snizeni je na seznamu povolenych uprav.

 

S spz se dit minimalne do zimy nebude pac je to na sundani narazniku na aute to proste doladit nejde a lizatko jo je tak prilepene ze je to stejne jako spz a na oboji uz jsem si zvykl.

IMG-20120510-00243.jpg

Odkaz ke komentáři

18" na zimu, bych se nedopaltil na gumach a po lete budu rad za 17" hadam a navic menit zimni kola po sezone na kterou jsem je koupil novy se mi nechce staci ze jsem to tak udelal s lunama. Takze pujdou z domu, mozna mam na ne i kupce, gumy jsou v vybornym stavu, tak 25 000km daji napohodu, navic to vypada ze budu schopnej kupujicimu nabidnout i moznost zapisu 18" do vtp.

 

 

poklicky zatim nejsou protoze me ceka jeste technicka a zapisovat budeme AEZ a je trosku blby tam mit ASA poklicky, asi je tam ale dam a pro ucely zapisu nalepim na stredy AEZ logo.

Nebo nekdo zna nejake zpusob jak vyndat poklicku bez sundani kola? Koupil jsem dneska i krytky na srouby a kovove cepicky ventilku, jenze ja vul se nepodival jestli je u toho i ten plastovej hajzlik na vyndani krytky a neni takze nakup nahovno.

Odkaz ke komentáři

WTF, ony jsou šrouby na kola různých velikostí? ZDE se prodávaj ty krytky na šrouby včetně tý mr*ky na vyndávání, ale prý jen na šrouby do 17"

to jako že šrouby jsou na 17" ořech, což je myslím 14ka šroub.. s velikostí kola to nemá co dělat :)

 

Ondro, moc pěkná změna! jen to chce shodit pivo.gif

Odkaz ke komentáři

No taky se nějak nemuzu zbavit dojmu že ty kola . . No nevím lunárky byly asik víc gut ale auto si děláš hlavně pro sebe takže pokud se tobě takhle autí líbi tak není co řešit :)

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
    • Dveře, jako že plech určitě stejný, ostatní věci jako zámek, spouštění okna a řj už mohou být jiné. Ale to se přehodí.
×
×
  • Vytvořit...