Přejít na obsah

Tereska


Doporučené příspěvky

Tož Vám představuji naše auti černou fl Octavii RS s dsg. Mé předchozí auto byla eresova Fábka ve žluté barvě (Chip ještě v prodejně). Auto naprosto bezvadné, bez jakýchkoliv větších závad. Krom věcného problémů s přední nápravou, pač ty naše silnice s těžkým turbodieslem dávaly dílům na "sériové" přední nápravě pořádně zabrat. Tudíž týče řízení, silentbkoky a pravidelná geometrie byly na denním pořádku. Se slzou v oku jsem ji dával při 400tis.km na protiúčet v esach. Nicméně král je mrtev, ať žije král. Původní nadšení vystřídal vztek, jelikož i přes zaplacenou pojistkou na náhlé závady mi opravu dvouhmoty za lidových 26tis. zamítli. Prý je to způsobeno dlouhodobým používáním, na které se záruka nevztahuje. To vysvětluje nižší pořizovací cenu.

Auto je z Německa, po prvním majiteli a dle vin mi ve škodovce řekli, že krom výměny egr ventilu při 60 tis. bylo vše ok. Bohužel auto bylo lehce ťuklé, jelikož při leštění laku byl pod lampou vidět jiný odstín černé.

Vstřiky jsou ve žlutém, ale dostal jsem aditivum, prý by se to mělo zlepšit. Dále lehce syčí turbo, budu muset zkontrolovat sání k turbu. Ale to všechno jsou klasiky.

Úprav tam moc nemám. Nějaké nálepky, led SPZ, čepičky ventilků a ani nějaké větší úpravy neplánuju. Pouze led do interiéru a led osvětlení nástupního prostoru ve zpětných zrcátkách. Auto jezdí prakticky denně, ale dál jsem mu aspoň zvenku základní péči o lak a nechal jsem ho detailerem rozleštit.

Auto bylo pořádně umyto, zbaveno železitých částeček a asfaltu chemickou cestou. Poté clay a leštění laku. Jako vosk jsem použil dlouhodobý Collinite 476s, který by měl vydržet až půl roku. Na venkovní plasty a gumy jsem použil black to the future od VP. A na závěr jsem ještě lehce zvýšil lesk pomocí detaileru bling od VP. Jinak interiér dělám klasicky višněma a kůži dalším "must have" produktem od Dodo juice - leather cleaner a sealant.

 

 

c9254247c7d9dc762e447a018db921d6.jpg

c5c9ccd5de7efd76e549212d28a8c65b.jpg

b15c4429e7a77c1ab9cd9871815c6414.jpg

9f3cce9f7033ee6594c6ea1acfe6bfa1.jpg

94f9039ac835b7ba9d38e7cc0b2175fe.jpg

1e5dc57a2c3d6a2756919f9c7aa3d78a.jpg

e50231d46688cb5c8c0923673e1bf3bf.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...