Přejít na obsah

Bubla


Doporučené příspěvky

BB - Blaue Bublinka je moje první auto. Přestože jsem se doposud pohybovala spíše ve světě Octavek, Fabii I 1.9 TDI už jsme jednu dobu doma taky měli a tak jsem nebyla nijak překvapená když jsem do Bubly poprvé sedla.

 

Přivezla jsem si ji 6.3.2010 z Hané od Mr. Garretta a doma má tahle 74kW slečna většího a "trošku" silnějšího brášku (Molík - 1.9 TDI - 214 PS). Narodila se v roce 2003, má najeto 213 tis. km a výbavou spadá do kategorie Comfort. Navíc má chormované kroužky kolem budíčků, červené ručičky, koženou řadičku a ručku, maxidot s tempomatem. Oproti klasickým Fabiím je lehce níž (pružiny Eibach).

 

Co se týče nějakých lehčích úprav a tunningu, určitě jsou v plánu, ale nejdříve je potřeba udělat klasické výměny oleje, filtrů, brzdovky a rozvodů a pak se uvidí :)

 

A na závěr pár foteček Bublinky:

post-950-1268070647_thumb.jpg

post-950-1268070764_thumb.jpg

post-950-1268070799_thumb.jpg

post-950-1268070815_thumb.jpg

post-950-1268070830_thumb.jpg

post-950-1268070845_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Polo si zatím nechávám. V rámci rodinného autoparku půjde pryč SII, pokud ho tedy někdo koupí. 🙈 Dnes proběhl servis ve 115 tis.km. Olej, filtr, brzdovka, doplnění AC a výměna levého skla zrcátka, které se odlepilo (origo sklo 1600 😞). Na jaře jsem dal nové letní gumy Sebring Summer 3 (najeto nějakých 1500 km), takže to hezky a potichu sviští. Letos budu muset ještě udělat zadní silentbloky přední nápravy - klasická nemoc podvozku PQ21 (FI, FII, FIII), už jsou natržené, v zimě dost nechutně vrzaly. Asi to udělám v srpnu, podle toho jak budou kačky. Jinak to jezdí hezky, když jede člověk klobouka po dědinkách, tak to jede pod 5l, v tempu na dálnici pod 8l. A pořád mě baví, když potočím dvojku do omezovače 😄 Tenhle motor se VW fakt povedl. Při další výměně oleje možná nechám udělat dekarbonizaci.
    • Ahoj, ve Slovinsku mi někdo otevřel dveře šroubovákem. Dveře jdou normálně otevírat a zavírat. Mám havarijko, ale rád bych se vyhnul výměně celých dveří. Máte někdo zkušenost kdo by to dokázal opravit, ideálně autorizovaný servis.
×
×
  • Vytvořit...