Přejít na obsah

jaké tlumiče


SPetrasek

Doporučené příspěvky

Zdravím když jedu v autě tak při nerovnostech se mi auto dost hýbe ale nikde není vidět že by byl tlumič vyteklý nebo že by auto sedělo mám paket pro špatné cesty a když vezmu hranu blatníku tak u všech kol mám tak cca 10 cm mezeru. Nevím jestli mám kupovat komplet cele tlumiče i s pružinami a vším co je třeba nebo je to normální. zkoušel jsem i houpnout u kola a to se hned vrátí a nehoupe se.

 

Nevím co s tím když jedu do zatáčky třeba 100km/h tak se auto nahne nastranu že mě to hodí ke straně sedačky.

 

nevím chtěl bych nějakou radu jak se má auto chovat s paketem pro špatné cesty.

 

případně jaké tlumiče a pružiny koupit a uložení atd,

 

Nebo jestli mám počkat. Půjdu na STK a nevím když budu mít tlumiče KO jestli mě nevyhodí tak to chci dát do kupy.

 

 

Díky moc.

Odkaz ke komentáři

Paket pro spatne cesty je o neco vyssi. Takze bude mit vyssi pruziny a pravdepodobne i tlumic bude krapet delsi. Osobne si myslim, ze tlumice budou v poradku - offroad paket bude mekci nez ,,sportovni".

 

Slysel jsem pomerne slusne recenze na Kayabu Excel G - ale je to trochu tvrdsi :-)

 

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Dnes jsem překročil 500 km, takže duben byl slabota. Pořád se mě drželo nějaké nachlazení. Dnes jsem byl na Bílém kameni na Libavé, nejdřív jsem myslel, že nepojedu, protože v úterý jsem si při vyjíždce na kole zase přivodil kašel, ale nakonec jsem to dnes risknul. A bylo to fajn, taky díky tomu, že jsme jeli mimo ty nejvíce zatížené trasy. Akorát počasí takové, že jsem se furt převlíkal. Tak snad zítra budu fit, abych mohl zase vyrazit.
    • Se podívej na severozápad až k hranicím ....... šluknovský výběžek . Takže nic .  Proč se ten brzdič měnil ?
    • podržet déle aby vyjeli nahoru jak píšeš, pak dlouho podržet tlačítko pro zavření aby se znovu nastavila / resetovala úroveň maximálního otevření - měl by se ozvat tón. Pokud to nepomůže bude problem v zámku nebo vzpěrách, měl jsem to podobně a ze začátku to fungovalo divně - jen to odskočilo a pak už to ani neotvíralo a bylo to zámkem což je levnější jak vzpěra.
×
×
  • Vytvořit...