Přejít na obsah

Snímač polohy klikového hřídele


Doporučené příspěvky

Zdravím,

chci poprosit o radu. Mám Octavii RS TDI BMN r.v. 2007. Při jízdě mi motor v tom lepším případě spadne do nouzového režimu, a nebo mi sprostě úplně bez varování zhasne, pokaždé se rozbliká kontrolka žhavení. Po opětovném nastartování bylo vše v pořádku, žádná kontrolka nesvítila. O víkendu se mi to stalo znovu, opět nouzový režim, zastavil sem teda, vypnul motor, ale pak už nešlo dobře nastartovat, strašně dlouho točil startér, pak chytlo. To se opakovalo ještě jednou, ale tentokrát sem nestartoval hned, ale nechal to nějakých 5 minut být, tak chytlo hned. Když stojím a mám vyřazenou rychlost, tak auto chcípne tak za 10 vteřin, zatím pokaždé, když sem to zkoušel. Byl sem s tím v servisu, diagnostika vypíše tohle: P0322 Snímač polohy klikového hřídele - žádný signál. Myslel sem tedy že chyba bude v čidle, ale to jev pořádku, prej ho proměřovali. Závada podle nich je v řídící jednotce, ale je to jejich domněnka...a nechce se mi naslepo něco kupovat jen z jejich pocitu. Nesetkal jste se někdo s tímhle problémem, popřípadě nějakou radu nebo někdo, kdo by mi pomohl?

Děkuji za odpovědi :)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...