Přejít na obsah

Sound in Black


Doporučené příspěvky

Milane: tam to je šíleny,když Tě zastavi a nebudeš chtít "spolupracovat" tak vždy něco najdou-prostě maji vždy pravdu...šíleny-asi bych musel střílet doprava,doleva...

 

Stenly: vůbec o tom nepřemýšlej a sundej ty folie zepředu-stejně to je otázka času a nemá cenu platit peníze zbytečně ;)

 

Princ: zatím nemám zprávu,neboj,dám Ti vědět :)

 

Fido: jak jsme na tom s tim videem? B)

Odkaz ke komentáři

Ok Rome cekam :D

 

Nevim,na STk by ty folie nemeli byt ale muzes se ohranit s tim ze nemaj merak pokud ho nemaj :D jinak by te meli pustit!

S tou povynnou vybavou nevim no,je zakon nato ze to mas vozit a to co je v zakone tak policie CR nato ma pravo aby to po tobe chteli,tak samo jako ti muzou prilepit merak na okno,kdyz se to da vyjmout,ale cim vic pravidel vis tak muzes na ne utocit,pokud clovek nevi,nezna zakonnik tak je to uz tessi! :palec:

Odkaz ke komentáři

O vikendu jsem vezl rodinku do Harrachova na lyžovačku a málem jsem nedojel...viz.video :o

 

 

Nevím kdo měl v kalhotách naděláno vic...já nebo ten pan v Octávce co jel přede mnou :D

Každopádně si svou chybu asi uvědomil a raději po několika set metrech zastavil auto aby si pročistil plíce :D Začal předjíždět bez blikaček ale naštěsti to dobře dopadlo.

 

Na datum nekoukejte,je to špatně nastavené(asi se mi uplně vybila kamerka a vymazal se datum ale nevím jestli to je tim)

 

p2p: neřeš to,diky...

 

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Jak bych to napsal slušně..... hmm nenapadá mě.

Prostě klasickej debil s malým mužstvím, co si jej kompenzuje v autě s myšlenkou "přeci mě nikdo nepředjede" Bohužel takových je čím dál víc. Nebo druhá varianta o nic bezpečnější "seru na všechny teď jedu já"

Pokud by si nestihl zareagovat, tak máš šanci díky kameře, už si byl v protisměru a předjížděl si když zapnul blinkr a najel tam. Bez kamery by si to "odsral" vždyť jsem blikal doleva tak co mě měl co předjíždět :( bohužel smutná realita dnešních dnů, buď rád, že si stihl zareagovat.

Upraveno uživatelem Murder
Odkaz ke komentáři

Romane: je to tak,realita všedních dnů.Naštěsti jsem denně na silnicích takže reakce byla dobrá,neumim si představit že by jela třeba mladá ;)

 

Jardo: myslíš toho co mě tam vjel? Ani jsem po tom nepátral a byl jsem rád že dojel do Harrachova bez řetězu(musim černotu pochválit)

 

Martine: nevím no,beru že se to může stát každému...poslední dobou jsem taky dost zamyšlený ale je pravda že to mohlo dopadnout mnohem hůř...

Odkaz ke komentáři

Dle mého v dnešní uspěchané, hektické, stresující době, dopravě a spol. "skoro" běžná věc, ale asi to nebyl(čurák, debil) jak tu čtu, kdyby ano, tak když ho Roman protroubil tak by mu to zahamptnul, jako by to už jse mi jednou stalo(p.ča v audině), prostě jen přehlédl, může se to stát každému znás...

Odkaz ke komentáři

Jardo: myslíš toho co mě tam vjel? Ani jsem po tom nepátral a byl jsem rád že dojel do Harrachova bez řetězu(musim černotu pochválit)

 

jj, přesně, toho co ti tam vjel, snažil jsem se z toho záznamu vypátrat jeho RZ, jestli se to vůbec dá, proto se ptám na to zvětšování apod.,

protože, kdyby nešla značka identifikovat tak je videjko na dvě věci

 

 

 

Odkaz ke komentáři

Jardo: dá se to zastavit jinak nevím o tom že by nějaká taková funkce existovala.

Velká výhoda té kamerky je že se dá nahrávat i když to auto stoji a já jsem třeba na "rande"

 

Hynku: tos byl Ty podle rekce ne? :lool:

 

Martin: dával jsem to video na jiný forum a svět se div...hodně lidi mě odsoudilo že jsem mu nedal prostor k tomu aby začal předjíždět první :D Mazec,jsem docela čuměl-sto lidi,sto názorů ale dost mě to překvapilo :wallbash:

Odkaz ke komentáři

Ja nektere lidi nechapui,nic si s toho nedelej Rome!Jen ti zavidi!Ze mas kamerku :D

 

ted jsem to ukazoval manzelce a ta rikala ze to nebyl hovad a tem jak zastavuje ze se ti treba chtel omluvit osobne ze asi cekal ze tez zastavis,kazdy ma jinej nazor ale urcite to tva vina nebyla a on te asik nevidel si myslim,jeste takove pocasi to je naprd! :palec:

Odkaz ke komentáři

Pochybuju, ze to udelal schvalne, proste se uz v ty posledni vterine nepodival za sebe, ale jen do protismeru, jestli muze predjizdet. Hlavne to tady zase odsuzujte, vy mravokarci. :D Vite ho*no, ale hned tu budete prihrivat polivcicku, jak to udelal schvalne.

 

Nepreju nikomu nic spatnyho, ale vsem tem, co tady porad vykrikujou, jak oni nic, vsichni jsou ti spatni a diky kameram bude svet spravedlivejsi, preji, aby je pri podobnym manevru nekdo natocil a potom je popotahoval po policajtech a soudech. :) Taky jste to urcite neudelali schvalne, ale co... Na diskuznich forech jste jasni zakomplexovani pirati s malym muzstvim. ;)

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři

Já osobně bych nějakou SPZ neřešil ,,romariooo,, mohl taky zastavit a něco říct už na místě .

V Každém případě se toto stává často a není to dobře , že lidi nesledují dění za sebou .V létě je to mazec když jezdí ,,dárci orgánů,, koukám dozadu často po dobu jizdy , ale v létě to skoro neuhlídáš :)

Upraveno uživatelem stenly1972
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...