Přejít na obsah

Repase DSG 7 DQ200


Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

mám dotaz. Čeká mě repas dvojspojek a asi nechám rovnou udělat setrvák. Spojky jsem našel

zde:

 

http://webcat.schaeffler-aftermarket.com/web/schaeffler/cs/PKW/106/11195/58759/6/602%200006%2000_479/applicationSearch.xhtml?result=1504169124357&csc=1

 

Co ale nemohu najít, je setrvačník, našel jsem po internetu pouze toto:

 

http://webcat.schaeffler-aftermarket.com/web/schaeffler/cs/PKW/106/11195/58759/6/415%200726%2010_577/applicationSearch.xhtml?result=1504169124357&csc=1

 

Je možné, že pro manuál a DSG7 je ten samý typ setrvačníku? Případně doporučili byste mi nějaký sevis v okolí Prahy?

 

Děkuji

 

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Setrváky moc neodchází,jinak tohle je Repasovaný set .Vím,že kamarád s tímhle měl problémy,dlouhé dohadování s reklamací,nakonec uspěl a dal originály.

Jinak doma to asi neuděláš.Budu to dělat na Yetim,mám najeto 175000 ale podle měřených hodnot co jsem Sixtovi posílal je to ještě OK.

 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Ahoj

V 31. 8. 2017 at 10:58, staga86 napsal:

Ahoj,

 

mám dotaz. Čeká mě repas dvojspojek a asi nechám rovnou udělat setrvák. Spojky jsem našel

zde:

 

http://webcat.schaeffler-aftermarket.com/web/schaeffler/cs/PKW/106/11195/58759/6/602%200006%2000_479/applicationSearch.xhtml?result=1504169124357&csc=1

 

Co ale nemohu najít, je setrvačník, našel jsem po internetu pouze toto:

 

http://webcat.schaeffler-aftermarket.com/web/schaeffler/cs/PKW/106/11195/58759/6/415%200726%2010_577/applicationSearch.xhtml?result=1504169124357&csc=1

 

Je možné, že pro manuál a DSG7 je ten samý typ setrvačníku? Případně doporučili byste mi nějaký sevis v okolí Prahy?

 

Děkuji

 

 

 

Ahoj, aký bol teda dôvod na výmenu dvojspojky? Bežné opotrebenie, či chiptuning?

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Ahoj.pokud mas setrvacnik v haji a vis ze klepe do spojky dlouho tak je urcite vymen. Pravdepodobne budes mit zaskocene samostavy od razu dvouhmoty. Pokud vsak maji lamely v poradku a nespalene spojka muze slouzit dal protoze samostavy se daji vratit a po kompletni adaptaci (i jizdni ) bude zase fungovat. Ale setrvak musi byt v poradku.. 

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

DSG je docela drahá, tak bych nevymýšlel blbosti a dal bych to do autorizáku. Tam ti hodí origo spojky a setrvák překontrolujou. Ale hlavně to umí a maj na to montážní sadu. Ne všechny autorizáky tu sadu maj a ne všechny to umí. Mám s tím osobní zkušenost. Napsal jsem poptávku do několika autorizáků v Praze a ve výsledku byl výběr ze dvou. Výměna jen spojek v Auto Brejla ve Vestci, setrvák byl ok a je do dneška.

Když budeš trochu fňukat, tak se dá použít šekovka, nějaký vouchery, sleva na materiál a práci. Z asi 23 tisíc se dostaneš na 15. 

Případně bych pak věřil ještě Sixtovi, ale to musíš nechat vytáhnout z auta a celý poslat. A pak jeden pán u Děčína 777183462. Ten má i díly co nejdou běžně sehnat, dělal mi repas mechatroniky - prasklý tělo u tlakovýho válce, měl to celý asi za 3 a půl hodiny a to u toho stihnul ještě půl krabičky a dvě kafe (vyšlo to na 14, výměna mechatroniky by byla za 38).

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...