Přejít na obsah

Bluetooth k Symphony


Doporučené příspěvky

Už delší dobu přemýšlím jak k originálnímu Symphony radiu připojit telefon přes bluetooth. A to jak pro přehrávání hudby, tak jako funkce handsfree. Aby se daly využit tlačítka na volantu k přepínání skladeb, případně k zvednutí, položení hovoru.

Narazil jsem na tento návod Aux pro Symphony http://www.octaviaclub.cz/clanky/aux-pro-symphony-kratky-popis-jedne-konstrukce-319.html

A pak konstrukci rozšířit o BT Modul, něco jako je http://www.ebay.com/itm/Bluetooth-4-0-Amplifier-Board-5W-5W-CSR8645-APT-X-Hifi-Stereo-Receiver-Module-5V-/171312750840 ke kterému se dá připojit i mikrofon.

Až po Aux je to celkem prošlápnutý, ale u toho BT trochu tápu. hlavně jestli využit pro ovládání připravených tlačítek, nebo zkusit nějakou komunikaci UART, SPI, ... Taky se trochu bojim rušení od BT.

Tak bych se chtěl zeptat jestli už někdo podobný problém neřešil.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

zatím mám narychlo propojený BT modul s předzesilovačem a emulátorem CDC. Absolvoval jsem s tím několik cest do zahraničí a rozdíl v kvalitě mezi BT a AUX po kabelu jsem nezaznamenal, fakt je že tam mám orig repráky, takže žádný fajnšmekr nejsem :)

K ovládání telefonu po BT z radia, potažmo z MF volantu jsem se nedostal, jen pomocí tlačítka připojeného přímo k modulu, šlo to, ale chovalo se to divně, to přikládám k zákmitům mikrospínače

Odkaz ke komentáři
  • o 4 roky později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...