Přejít na obsah

O1 - dodělávka el. oken.


Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

po odcizení předchozího mazla ségra musela koupit "novýho" a protože předchozí nebyl pojištěň (nikdy nevstupuj do stejné řeky dvakrát), při koupi novýho se muselo šetřit.

 

Problém tedy zní, co vše potřebuju k dodělání el. oken oproti původním švihadlům... (vpředu i vzadu, popřípadě jen vpředu)

 

Popis auta:

 

Octavia 1 2002

Classic nebo Ambiente

Klima

TDi 66kW

Centrál (nikoliv dálka)

 

Je mi jasný, že bude třeba tapece, stahovačky, ovládání a elektriku do dveří. Ale co ještě?

 

 

Díky moc.-)

Odkaz ke komentáři

Ahoj kluci, prosím zkuste odpovědět co nejdřív.., chci taky dodělávat všechny 4 okna do el. nemám ani jendo, výbava Ámbiente MR2001 face

 

Mám domluvený všechny 4 motorky, 4 stahovačky, 4x kabeláže dveří a komfortku, ovládání el. oken a nový ovl. zrcátek s výhřevem. Vše 3rd generace. Co budu ještě potřebovat? teď mi nejde o budíky 3rd generace a vystřelováků plus zámky. Ale jen co se týče el. oken at mám vše a potom si dokoupím jen budíky s maxálem, spínačku a další 2 zámky a klíče. Děkuji za odpověď, Michal

Nejpozději zítra bych si pro to měl jet, tak at kdyžtak borcovi řeknu co mám chtít ještě. Díky

Odkaz ke komentáři

v prdeli.. hoši to sem netušil, že to bude tak náročný.. Volal sem tomu týpkovi a on mě říkal že je to nějaký strašný káblování, prý ten celej svazek stojí 1500 (je to dobrá cena?) a potom ještě je to prý celý strašně složitý, přepojovat vše atd.. co je na tom pravdy hoši? s tím sem teda nečítal, že to bude takovej masakr.. odpověze co nejdřív prosím, zítra bych pro to měl zajet

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...
Guest Jakub191

Mám dotaz k té složitosti montáže el. oken. Když zajedu na vrakoviště a vyndám z auta komplet stahovačky, kabeláž, komfortku a tapce, tak pak snad na montáži už nemůže být nic moc složitého, namontouju stahovačky, navedu kabely a přehodím komfortku a snad to musí běžet,,,,nebo je ještě potřeba někně měnit piny?

Předem díky za odpověd. :)

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
Mám dotaz k té složitosti montáže el. oken. Když zajedu na vrakoviště a vyndám z auta komplet stahovačky, kabeláž, komfortku a tapce, tak pak snad na montáži už nemůže být nic moc složitého, namontouju stahovačky, navedu kabely a přehodím komfortku a snad to musí běžet,,,,nebo je ještě potřeba někně měnit piny?

Předem díky za odpověd. :wacko:

 

Složité to je a jednoduché vůbec ne, vím to ze své zkušenosti. Ideálně sehnat levně díly, a montáš svěřit zdejším odborníkům, já doporučuji Vašu Prostějov :rolleyes:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...