Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Jero

Jerovic rodinná sprintérka ESina :)

Recommended Posts

Zdravíčko .

O tomto tématu jsem vůbec nevěděl tak toho ted pořádně využiju :D

Jak už mnozí ví postupem času jsem přešel od škodovky k japoncům. Octule už taky změnila majitele . Proč ? zatoužil jsem po dravější a svižnější jízdě a Honda si myslím byla tou pravou volbou .

Před touto kráskou jsem jezdil 2cm nad vozovkou :D v Hondě Civic 1.6 Si (92kw) Hatchback s několika úpravami a křiklavě žlutým lakem, byla to kráska a jela taky suprově,ale před zimou šla pryč .

Několik týdnů jsem zůstal bez Esiny a jezdil jsem si v 1.4is ,po nějaké době jsem se rozhodl pořídit opět ESi ale v sedanu :lool: takže je tady , bude an ní hodně práce ,ale bude muset povozit jak rodinku :lool: tak třeba i natrhnout flígr pár vozítkům na sprintech :D .... Tak konec keců tady nějaké info .

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Honda Civic 1.6 ESi o výkonu 92kW/125PS , r.v 1994 , komplet el , ABS , šibr , CD radio , atd atd ... Cím mín tam toho je ,tím líp :D) hlavně at to co je funguje jak má

: Takto nějak vypadal chvíli po koupi , abych vám řekl pravudm oc se mi nelíbil :palec:

post-863-1269163512_thumb.jpg

post-863-1269163577_thumb.jpg

post-863-1269163587_thumb.jpg

pak se nachvíli oteplilo tak odemně dostal koupel :palec:) a trošku se pozměnily světla a sovětlení SPZ :lool:

post-863-1269163694_thumb.jpg

post-863-1269163711_thumb.jpg

A tady jak vypadá ted .... (prozatím) :palec:

Prozatimní úpravy , lepší volant z Targy ,řadička Accord, Sportovní filtr - očekávající sport. sání , odstraněný kat , 15" alu na pne 205/50

a další úpravy napíšu příště :lool:

post-863-1269164471_thumb.jpg

post-863-1269164499_thumb.jpg

post-863-1269164729_thumb.jpg

post-863-1269175794_thumb.jpg

Tak ať tu čtu samé pěkné přispěvky :D a dočkám se na hondě velkých změn :palec:

Dík :lool:) :lool:

koukam ze mas pokazde jinou SPZ :lool: :palec:

Ze ty jsi pirat silnic :lool:

Tak at dela radost a upravy vychazeji jak mas naplanovane.

Zjistil jsem před nedávnem,že mi při vyžších tlacích prská chladič , takže proběhne výměna at je vše vcajku :wub:

Nový už mám doma :lool:

jojo, tenhle typ se mi vždycky líbil :) dobrá volba :)

P.S. ale ještě hezčí je v provedení aerodeck :smich:

V létě se chystám na to samé akorát ve Vtíčku :smich: a Aerodecka VTi jsem taky chtěl ,ale bohužel by jsem se nevešel do mého rozpočtu :) Tak třeba někdy

Proběhla výměna čirých blinkrů za US :) a taky koupel :)byla zapotřebí :D

Kdyby někdo chtěl ty čiráče :)) (na octu :smich: ) za 400,- oba - jsou prakticky nové - byly měsíc na autě

post-863-1269526383_thumb.jpg

post-863-1269526595_thumb.jpg

Jelikož jsem zatím nesehnal nárazník a pořádného lakýru , dneska jsem si šprycnul některé bolístky sám , vypadá to hned líp .

t

post-863-1269526549_thumb.jpg

Tak panáček je na pozadí :D to jsem nevěděl :smich: :) :)

J prdele od Hondic já můžu :D

Tome ,klidně :D), stačí mi dovézt stejnou barvu a jdem na to :D):D

Jelikož mě už přestalo bavit dolívat vodu do chladiče , proběhla včera výměna za nový :smich: .

Samozřejmě ,že musí ti japonci dycky člověku nějak zkomplikovat život :smich: , všecko šlo povolit ,ale spony na hadicích ani ho*no :smich: ,nakonec se mi to samozřejmě povedlo a cíva už si jezdí bez kapkání :smich:) Mám radost .

Jinač tady jedno foto z mini "pracovního" srazíku od Neználkovic garage ;) ,kde mi Mirek s RAZTYm navařili jinou koncovku :smich:

Tímto jim srdečně děkuji :palec:

-------------------------------

Brumlá si to hezky :smich:

Foto zezadu zatím nemám :smich: třeba po dnešním mytí a leštění něco pořídím :smich:)

post-863-1269948454_thumb.jpg

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...