Přejít na obsah

Jerovic rodinná sprintérka ESina :)


Jero

Doporučené příspěvky

Nedostanes na rit, si lehky jako pirko :D

 

V garazi ubiha cas rychle, nejhorsi je ze ja posledni dobou vubec nestiham garaz sem rad kdyz se vecer vybulim do postele a muzu aspon byt na chvili na foru.... a auto mam nemam stejne doma na dele :D

:smich: třeba jetě kočku troku posilnit :smich: ale potěšila mě , a to jsem nečekal a samotnému se mi ted tomu nechce věřit - na cestě do Bielska se mi podařilo roztočit 4gang na 200km/h takže na dálnice pohoda :smich:

 

Jinač taky mám někdy den kdy nemám ani chut něco s autem dělat , ale ono si to človeka dycky najde ,když je neco potřeba udělat , cas si udelam :) nerad nechávám nové věci nahromadene na kupě :o

Odkaz ke komentáři

Tak jsem dneska vzal hondici na serpentýnky a po cestě domů sme si párkrát zařádili a poškádlili pár tunerků :D ,třešničkou na dortu byl samozřejmě bystřicky sprint s Hondou CRX,jede to jako kráva ,ale nedali sme se ;) :(

 

Tady jeden snímek :)

post-863-1270140171_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zatavila se dobře ,akorát ji budu muset vyleštit a očistit ,páč se trošku ta trubka od plastu zababrala :) ...

No koláče jsou pěkný ,ale asi budou naprodej , do karosérie zasahovat nechci a gumy nové shánět nebudu ... tak nevim no .

Mirek už do tech černých vrazil tolik peněz ,že těžko vymění ;)

Odkaz ke komentáři

bude to měsíc , dneska jsem tam volal a pry tam něco chybí a ke všemu mají něco s tím jejich strojem ,, tak nevím ... Nasral jsem se a říkal jsem at mi radši to kolo přiveze jeble než ,aby se tam s tím srali kdoví jak dlouho .

zavezu ho do MM a budu to mít napočkání ne ? :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...