Přejít na obsah

Jerovic rodinná sprintérka ESina :)


Jero

Doporučené příspěvky

Zdravíčko .

 

O tomto tématu jsem vůbec nevěděl tak toho ted pořádně využiju :D

Jak už mnozí ví postupem času jsem přešel od škodovky k japoncům. Octule už taky změnila majitele . Proč ? zatoužil jsem po dravější a svižnější jízdě a Honda si myslím byla tou pravou volbou .

Před touto kráskou jsem jezdil 2cm nad vozovkou :D v Hondě Civic 1.6 Si (92kw) Hatchback s několika úpravami a křiklavě žlutým lakem, byla to kráska a jela taky suprově,ale před zimou šla pryč .

Několik týdnů jsem zůstal bez Esiny a jezdil jsem si v 1.4is ,po nějaké době jsem se rozhodl pořídit opět ESi ale v sedanu :lool: takže je tady , bude an ní hodně práce ,ale bude muset povozit jak rodinku :lool: tak třeba i natrhnout flígr pár vozítkům na sprintech :D .... Tak konec keců tady nějaké info .

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Honda Civic 1.6 ESi o výkonu 92kW/125PS , r.v 1994 , komplet el , ABS , šibr , CD radio , atd atd ... Cím mín tam toho je ,tím líp :D) hlavně at to co je funguje jak má

 

: Takto nějak vypadal chvíli po koupi , abych vám řekl pravudm oc se mi nelíbil :palec:

post-863-1269163512_thumb.jpg

post-863-1269163577_thumb.jpg

post-863-1269163587_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Jelikož mě už přestalo bavit dolívat vodu do chladiče , proběhla včera výměna za nový :smich: .

Samozřejmě ,že musí ti japonci dycky člověku nějak zkomplikovat život :smich: , všecko šlo povolit ,ale spony na hadicích ani ho*no :smich: ,nakonec se mi to samozřejmě povedlo a cíva už si jezdí bez kapkání :smich:) Mám radost .

 

Jinač tady jedno foto z mini "pracovního" srazíku od Neználkovic garage ;) ,kde mi Mirek s RAZTYm navařili jinou koncovku :smich:

Tímto jim srdečně děkuji :palec:

-------------------------------

Brumlá si to hezky :smich:

 

Foto zezadu zatím nemám :smich: třeba po dnešním mytí a leštění něco pořídím :smich:)

post-863-1269948454_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...