Přejít na obsah

Stahovačka zadních pravých dveří


MarekW

Doporučené příspěvky

Zdravím,

přibližně před dvěma lety mi odešla stahovačka na zadních pravých dveřích, po celou dobu bylo okno podepřené dřevem a řídící jednotka s motorem stahovačky byla odpojená. Když jsem před pár dny namontoval novou stahovačku (Meyle) a zapojil motor s řídící jednotkou, pracuje stahování okna opačně. Při zmáčknutí tlačítka pro stáhnutí okna se okno zavře a při pokynu k zavření se stáhne.

Motor s ŘJ předtím fungoval správně, nevíte někdo co by s tím mohlo být a jak to případně opravit, aby to pracovalo správně? 

Odkaz ke komentáři

Tohle mě taky napadlo, ale do elektriky nebylo nijak zasahováno, proto bych nerad měnil dráty v konektorech. Kabeláž a motor s řídící jednotkou stahovačky jsou původní z výroby. Nevím jestli je možné aby řídící jednotka po dvou letech bez napájení potřebovala znova nakódovat. Neřešil jste někdo něco podobného s řídícími jednotkami dveří? 

Odkaz ke komentáři
  • o 11 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...