Přejít na obsah

Brno a Jihomoravský kraj


Ol@f

Doporučené příspěvky

Zdravím, chtěl bych se zde zeptat, chci koupit octavii 2, ale jelikož jsem oborem úplně mimo auta, chtěl bych se zeptat zde přítomných zda by mi někdo nebyl schopen poradit, popřípadě k případné koupi zajít se mnou.

 

Předběžně sem našel zatím to to http://auto.bazos.cz/inzerat/35769807/Skoda-octavia-2-kombi-19-TDI-77-kw.php

 

vím že ty fotky nejsou nic moc, ale majitel slíbil, že mi další zašle.

 

Omlouvám se, jestli je to nevhodné sem takto psát, ale přeci jen jako zrovna dostudovaný nemám peníze na rozdávání abych popřípadě koupil nějaké špatné auto. V každém případě vím že existují autorizované servisy, které mi auto prohlédnou, ale zase vím, že pokud je někdo šikovnej automechanik tak při vlastné prohlídce najde víc než v servise, protože jím je to tak nějak jedno jak moc dobře to prohlédnou.

 

Děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak tentokrate ja, v Sobotu jedeme na 6.Skoda Treffen - 4.7.-5.7.2014 prvni zastavku bude v Praze a pak v Chomutove tam by jsme meli byt jiz kompletni a spolecne prijet na misto urceni ktere je 35 km z Chomutova a 341km z Centra naseho Statlu.

 

Kdo chce jet piste do tohoto tematu nebo se ozvete Alesovy pripadne me.

Odkaz ke komentáři

stale ponekud zklaman ucasti na akci na Balonu vs. poctu lidi co prohlasovalo ze prijede jsem si rikal ze zatim s rezervaci pockam ze sam si urcite nekde sednu a kdyz jsme ted dva tak uz bych to zvazoval to je fakt ale tak stul je pri me velikosti pro 3 celkem tak asi jeste pockam

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Líbí se mi, jaká se tu kvůli výměně čelního skla rozvinula diskuse ... . Má zkušenost je taková, že mi nikdy nikdo nenutil "zalepení" skla, vždy se sklo měnilo. Ano, vím, že výměna skla má svá rizika, ale stejně to sklo je po nějaké době  a porci kilometrů "osekané" a poškrábané, navíc u staršího auta se už začíná i odlepovat, takže vždy výměna. Mě tedy ca 1000,-kč/rok a spoluúčast 1000,- nezabije, takže sklo mám pojištěné a měním, když je potřeba. 
    • bigfavo vaša objednavka je už pripravena a zajtra ju posielam
    • tak potom si treba nastudovat, ze kedy sa opravuje a kedy meni a ked s tym ides do servisu, tak predsa zhodnotia, v akom je to sklo stave a navrhnu nejake riesenie. ci co len tak niekde das auto s tym, ze netusis, co sa s nim bude diat? to pochybujem.
×
×
  • Vytvořit...