Jump to content

Brno a Jihomoravský kraj


Ol@f

Recommended Posts

Mno, bohužel to nevyšlo jak jsem myslel, chtěl jsem středeční sraz večer vzít novou O III :rolleyes:.o) Ale bohužel nám ji do firmy zapůjčí nakonec v jiném termínu ... 18.-19.2.2013

 

Takže pokud by někdo měl zájem si ji prolézt detailněji, tak 18.2. navečer/večer se můžeme domluvit třeba v Bastru na Benzině ...

Edited by Jack_Reacher
Link to comment

Já jen takhle pro vás koho by to zajímalo, tak si můžeme v to pondělí dát sraz na Benzine v Bastru, hodíme řeč, prolezeme to a je to. Předběžně s tím počítejte, jak ji v pondělí dopoledne (18.2.) přeberu, tak to tady ještě potvrdím.

 

Olaf: to se mám jako urazit? :lol:

Edited by Jack_Reacher
Link to comment

1.6 TDI Ravia to bude pecka

 

Jacku: nemam duvod te urazet ani smat se ti cele je to mireno na skodovku ne na tebe. Jsem rad ze te napadlo tohle udelat a nabidnout klukum tuhle sanci ale ja jsem proste na to auto a skodovku vysazenej od ty doby co jsem to pred necelym tydnem videl. Doufam ze to bude s halogenama a pri nasem stesti tam bude nekde pobliz nejaky rapo a pak pochopis.

Link to comment

Jojo, v to pondělí dopo napíšu jak se trochu zorientuju v práci a dojedu to vyzvednout.

 

Olaf: Já vím jak si to myslel :palec: Já se mezi autama pohybuju docela dost, takže chápu naprosto přesně co myslíš. Dneska, když jsem to domlouval tak stala ta O III vedle Rapida a je to tak :rolleyes: ... ale co už, já si najdu to nadšení i když to není úplně to pravý ořechový :palec:

 

Edit: já se musím přiznat, že mě osobně se asi i víc líbí rapid zepředu, protože přechod

mezi svetalama a maskou, je bez plechu v barvě vozu a pěkně se to protahuje od "ucha k uchu".

 

A co se týče základních předních světel O3, tak to je smutný doslova, protože obyč projektory O2 FL sou proti tomu o 100% jinde ... ale to je asi daň za to, že projektory budou až ve FL předpokládám ...

Edited by Jack_Reacher
Link to comment

Včera sem viděl OIII ve Znojmě s Jirkem (salon byl po cestě) no nic moc vám teda povím, aspon první dojmy teda.. Jediné co se mi snad líbilo, takže že vzadu na nárazníku má velkou odrazku :lool:

světla pěkný,ale chce to zvyknout si.. Aneb starý dobrý "C" v OII..

Link to comment

Tak ztratil nebo odcizil, to já nevím. Já říkám, že ráno na autě nebyly, když jsem kontroloval technický stav vozidla před jízdou. Takže suma sumárum vážená paní úřednice, značky nejsou, nějak si to do toho vašeho registu zapište B) ...Pokud už funguje :P

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
  • Příspěvky

    • Pokud je u octavia 1 špatná geometrie na zadní nápravě, tak pomůže jen výměna za novou.  Štelovat se dá tuším jen u 4x4 😉 
    • Sice práce kopec, ale ten výsledek bude stát za to 😉👍 
    • Kedže maju elektriku tak treba dotiahnúť káble a aby sa dobre robilo tak som rozobral čo šlo 😄 že si rovno konečne vytepujem koberec podľa mojich predstáv. a keď som to videl ako som to oholil tak som si rovno skomplikoval život a navštivil ahifi stránku a objednal odhlučnenie na podlahu 😄 tiež som objednal čierny sprej na koberce a nastriekam koberec aby vyzeral opäť jednofarebne. Po tých rokoch aj po vytepovaní je na miestach stále flakatý. 
×
×
  • Create New...