Přejít na obsah

E220d - stribrnak 2


Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, Mezonek napsal:

Vsak ja taky... Kdyz jsem Hyxus vracel, tak vydaval zvuky jak kdyby byl diferak a prevodovka zrale na repasi...

Ohledne dynamiky - mel sem to pred finalnim vyberem na pujceni. To auto bylo zajete, takze jsem mohl zkusit trochu vic zatopit a byl sem spokojeny. Nemel sem pocit, ze by mi na to moje jezdeni a obecne na kategorii auta chybel vykon. A ve sport+ te to dokonce necha i ujet zadek, nez ti to srovna ESP.

Nevim, jak by to bylo s 4maticem, ale se zadokolkou dynamika bez problemu. Ale sportovni auto to samozrejme neni.

Tak pak cajk, ono to není málo. A dvě kila na německé dálnici to taky dá jako nic a okresky nějak nadivoko, kde je výkon nejpotřebnější, asi jezdíš nebudeš :)

Mi v podstatě stačí SII s 103kW, ale pak vždy zkusím něco lepšího a hned bych to chtěl taky. Naposled Land Rover s 225kW , tam se mi nejvíc líbil zvuk V6, ač nafty. :D

Odkaz ke komentáři

Na 200 se to dostane pomerne dobre a hlavne je to schopne tech 200 udrzet - to me potesilo. Prevodovka tomu hodne pomaha. No a na okresky tam bohate staci to co tam je, protoze lamat 10m2 do utazenych zatacek fakt moc nechces :-) Ale pokud je to takove to klasicke rozumna leva-prava a obcas drobny horizont, tak to jede moc pekne i tady - na lod tridy Bismarck. Ja to vybiral s tim, ze to ma byt pohodlny stylovy kocar na dlouhe dalnicni cesty po Evrope, s dlouhym dojezdem a velkym uloznym prostorem.

Kdyby to bylo vylozene auto pro radost, tak bych bral neco jineho ;-)

Odkaz ke komentáři

Mezonku, za cca 4 měsíce můžeme udělat MB sraz :biggrin: Zítra si jdu pro E400d zápůjčku na víkend a jestli tam nebude něco, co by mi vadilo, tak příští týden objednávka. A nepředpokládám, že by mi něco vadilo :biggrin: Prostě v tuto chvíli je to na 99,9%, že do HK poputuje objednávka. BTW, co to tvoje stálo? Podle kW to máš E220d?

Odkaz ke komentáři
2 minutes ago, TomasB said:

Mezonku, za cca 4 měsíce můžeme udělat MB sraz :biggrin: Zítra si jdu pro E400d zápůjčku na víkend a jestli tam nebude něco, co by mi vadilo, tak příští týden objednávka. A nepředpokládám, že by mi něco vadilo :biggrin: Prostě v tuto chvíli je to na 99,9%, že do HK poputuje objednávka. BTW, co to tvoje stálo? Podle kW to máš E220d?

Mas pravdu 220d, presne tak jak pisu v nadpisu :-D 

Uvidis, je to jiny svet oproti 5er - pozitivne i negativne...

Cenikovka byla necelych 71k, slevu pak dali 8%...

Odkaz ke komentáři

Maly update - najeto neco pres 2000km. Vcera prvni kratsi projeti na sport+ Pekne zadem okolo GP do Zebetina. Na nezajety motor to jede pekne, ale ma to jeste rezervy. Podvozek i v teple a na zimnich gumach drzi taky moc pekne, ale tam jsou rezervy u me :-D No a ty silnejsi brzdy jsou taky znat. I chlazeni po dojezdu je vyresene dobre. No a zjistil sem, ze jde jezdit i za 15l :-) - prejezd do CZ byl s celkovym 120km/h prumerem za realnych 6,4l/100

Odkaz ke komentáři
Odkaz ke komentáři

Proč?

 

před 25 minutami, marekczek napsal:

Germánsky neumím.

Odkaz ke komentáři

Drobny update - najeto momentalne neco pres 4tis takze muzu zacit vic zajizdet motor a zkouset dalsi jizdni rezimy. Prekvapeni bylo ze i v individualnim nastaveni a s prevodovkou na manual me to nenechalo vytocit k cervenemu. Pomohlo az vypnuti ESP.

Pocity z jizdy zatim super - libi se mi, ze na cestovani s rodinou zapnu asistenty a ECO rezim - pak je to hodne plynula, pohodlna a ticha jizda naprosto v pohode do 170km/h. Zena ktera vetsinou nema rada kdyz jedu vic nez 130, tak ta si skoro ani nevsimla, ze jedeme mnohem rychleji a ani ji to nevadilo.

Kdyz pospicham nebo si chci zlepsit naladu, tak sport+. Razeni padly rychle, ale i na automat moc prijemne reaguje. No a i na okresce se s tim da jet mnohem rychleji nez by clovek k velikosti a vaze auta cekal. A i to v podstate se zakladnim motorem. Jen je trosku problem, ze pocitove jede clovek mnohem pomaleji nez jake je cislo na tachometru :-D

Co mi vadi tak huceni pneumatik - to se snad vyresi pri prezuti na letni... No a pak cteni znacek v CR. V nemecku to funguje dokonale ale v CR, kde je kazda znacka v jine vysce, nebo chybi za krizovatkou, tak tam je to zmatene. Co me taky prekvapilo, jak moc huci otevrena panorama, ale asi je to o zvyku. Holt to neni kabrio...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Jako přijít a vidět tohle pripadne na autě, asi by me to taky poslalo do kolen 🥲
    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
×
×
  • Vytvořit...