Přejít na obsah

Možnosti maxidotu


Doporučené příspěvky

nekdo kodoval tzv. J-Doty nebo D-Doty, ty umely zobrazovat hodne veci, tlak turba, teplotu oleje atd, ale co jsem se tak docetl, tak to stejne nefunguje... po case se to posere :)

Odkaz ke komentáři
Guest chipmann
nekdo kodoval tzv. J-Doty nebo D-Doty, ty umely zobrazovat hodne veci, tlak turba, teplotu oleje atd, ale co jsem se tak docetl, tak to stejne nefunguje... po case se to posere :)

No nevím houmiku jám mám J-Dot a funguje mi už 4 roky bez problémů a s maxánem to nemá nic společnýho J-Dot je taková chytrá krabička která zobrazuje některé fce z řídící jednotky na maxána je to super věc :smich::smich:

Odkaz ke komentáři

aha aha, tak ja jsem cetl o tom D-Dotu, ten pracuje s daty jako diagnostika a zobrazuje se to na maxiku. Jenze to je staveny na nejaky kratsi napojeni, zkontrolovani a zase vypojeni, nikdo pry nepocital s tim, ze by to melo bezet trvale, proto to potom pada. :)

 

http://forum.skodahome.cz/index.php?/topic...em/page__st__75

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři
Zdravím, nevíte někdo přesně jaké všechny funkce se dají nastavit na maxidotu? Koukal jsem, že někomu napíše stav vše o.k. Mě se zobrazuje klasicky, nahoře rádio, prostředek spotřeba atd a dole venkovní teplota. Díky za poznatky.

Jak podrzis kolebku na prepinani nabidky na Maxu,tak pak ti tam naskoci MENU ;) Potvrzujes Reset tlacitkem.

post-147-1270901798_thumb.jpg

post-147-1270901806_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 10 měsíců později...
  • o 2 roky později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...