Přejít na obsah

Nízké otačky Škoda Octavia 1 1.6Mpi 55kw/rv.1998


Doporučené příspěvky

Ahoj, mám takový problém. Když nastartuji svou Ovečku tak místo tipických 900ot. mám stěží nějakých 300. Auto se začíná dusit a když vyřadím na neutrál, tak má motor tendenci zhasínat. Má někdo podobný problém? Pokud ano, jak jste ho vyřešili?

Zatím jsem vyměnil Egr a vyměnil klapku vzduchu. Nemůže to být třeba váhou vzduchu? Moc díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři

klapku ti dal novou či starší ?

pokud novou nedal ti tam čínu?

nastavil ti tu klapku vagem?

koukni na podtlaky jestli to někde nepřisává falešnej vzduch

koukni jestli nezapoměl nasadit nákou podtlakovou hadici

a jestli si platil za výměnu EGRu tak vem bejzbolku a běž toho hajzla navštívit at ti ukáže kde ho v tom motoru měnil 🤬egr to fakt nemá

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...