Přejít na obsah

zapojení zrcátek


Doporučené příspěvky

Bude to tím, že zrcátko, které tam máš je pro Octavia II před fl. (Nebo jedna z prvních fl) a kabeláž kterou tam máš je již FL.

 

Zrcátko není původní a je špatné. Správné by mělo mít takovýto konektor a zapojuje se přímo do montorku pro stahovačku. 

https://www.alza.cz/auto/aci-zpetne-zrcatko-pro-skoda-octavia-ii-d5617780.htm?kampan=adwau_auto-moto_pla_bra_vyrobci-css_nahradni-dily_c_9062795_1o1_AUPR19597&gclid=Cj0KCQjwoqDtBRD-ARIsAL4pviBqZaqgSvZ9lMEO1VJd3I0OZCpM4nJZMzLxo9WUt_h-wPpkCRDJFl4aAitmEALw_wcB

 

Ty máš "starší" zrcátko, které má konektor

https://www.alza.cz/auto/aci-zpetne-zrcatko-pro-skoda-octavia-ii-d5618331.htm?kampan=adwau_auto-moto_pla_bra_vyrobci-css_nahradni-dily_c_9062795_1o3_AUPR20474&gclid=Cj0KCQjwoqDtBRD-ARIsAL4pviCWI529rEPi5l230CETmdAIy7pJelPNZMW9zGQK8gDhgVJ0duoAqJ8aApIJEALw_wcB

 

Nejspíše jde o lowcost opravu po nehodě a výměnu za špatný zrcátko s neodpovídající kabeláží. 

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Zdravím, mám otázku ohledně zapojení přímo výhřevu levého zrcátka.

Z důvodu upadnutí skla jsem musel pořídit nové.

Jen jsem si blbec nevyfotil původní pozici kabeláže k výhřevu a nechci to zapojit opačně.

Ví prosím někdo, jaká barva drátu příjde kam?

Případně fotku zapojení?

Jedná se o Octavia II před FL 2008

Děkuji mnohokrát

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...