Přejít na obsah

Marioškuv (nový) mazlík


Doporučené příspěvky

Farba by mi ani tak nevadila,skôr by mi vadilo mať 2x za sebou "také isté" auto.Tu octávku si mal v perfektnom stave,málo žrala a jazdil si viacmenej v dobrom počasí a dlhé trasy,mala málo km,byť v tej situácii,určite vydžím a kúpim si OIII.Z môjho pohľadu to bol veľmi zlý obchod.Ešte keby si najazdil nejak veľa km že ho zoderieš,no ešte ako tak,ale určite by som bral už iný model ako OII.

Ale každopádne veľa šťastných km :rolleyes:

Odkaz ke komentáři

Vorlik: Obvod kola je stejny jak u 17" nebo 18" kol, tak jakapak mala?? :rolleyes:

 

Romariooo: spztka je skoro takova, nejake cislo z tech osmicek je jine, nechtel jsem sem davat spravnou spztku. Nicmene je i tak docela dobra! :rolleyes: A co se tyce jezdeni, tak je to auto vicemene pro radost, ve skutecnosti vlastne auto uplne nezbytne k zivotu nepotrebuji, po meste se dopravuji na kole a nebo pesky. Takze auto vyuzivam jen na delsi trasy, vylety, dovolene, vikendove projizdky a i jen tak jezdeni pro zabavu. Neni to rodinny pracant a sluha, ale mazlik rozmazleny. Tudiz kdyz je skarede, tak auto nechavam v garazi a pockam si az bude hezky, pokud teda nutne nekam nepotrebuji zajet.

 

MichalK: 17 jsou zbytecne velke a zhorsuji dynamiku a spotrebu auta. Jedine pozitivum je ze auto s nimi vypada o trochu lepe. A zasterky mam aby byl prah a zadni naraznik trochu vice chraneny od odletujiciho bordelu...

 

wrccko: nazor tvuj, me se metalizi nelibi, navic se za ne priplaci nehorazna suma, tato barva je zdarma a me se libi ( je to uz moje 4 červene auto)

 

Storm: presne tak, barva je asi nejvetsi individualni zalezitosti kazdeho majitele... no a pak motor ze ;)

 

Ljuk: s tim nakupem to je slozitejsi a myslim ze jsem to popisoval na prvni strance meho vlakna. Nicmene uplne "take iste" to auto neni, je tam dost rozdilu od predchozi OII a ja jako Škodovkář ani po ničem jiném nekoukam. Ono se ani nic moc lepsiho a nebo aspon stejne dobreho jako je tato Octavia najit na trhu neda v te cene a kvalite. A OIII bude az za dva roky a obavam se aby s tim downsizingem tu trojkovou octu nezmrsili... Nic proti downsingu, 1.4 TSI v pohode, ale 1.2 TSI do OII je uz pomerne silne kafe. Sice to jede lepe jak 1.6 MPI, ale ja bych tu 1.2 TSI nechtel. Ve Fabii zase ano, tam to je uplne skvela motorizace a kupovat FII tak beru jedine 77kW TSI a jsem spokojeny... Jenze pak je tam jeste 1.4 TSI v RS a to je co jsem slysel od prodejce z autosalonu docela masakr na to auticko. Mohlo by to byt docela zajimave povozeni

Odkaz ke komentáři

marios: super gratulace k výměně...já už skoro taky vyměnil, jenže bych to měl podobný jak ty, nabídka byla na naftovou RS, jenže při vědomí, že budu zas jezdit dalších 5-6let v podstatě ve stejným autě, tak jsem to zatím s díky odmítnul.

 

jinak ta záruka 4roky a 60tis km- za to se něco připlácí? protože jestli jo, tak mi to přijde v dnešní době už fakt vtipný, prtž já teď ročně najedu 65-70tis km, takže v podstatě bezvýznamný...

Odkaz ke komentáři

Luke: Dikec. Je to věc názoru, já byl sice okolnostma nakonec donucen si koupit nové a tak bylo jasný ze nic jineho nez OII FL nechci. Ani jsem se nekoukal po jinych znackach, krome BMW, Porsche, Audi, MB a nejakych VW me ostatni auta nezajimaji a nelibi se mi, jenze na ty co jsem napsal bych prachy uz nemel, takze bylo jasny ze to bude facelift. A kdyz uz novou tak jedine v 1.8 TSI a vybava mi byla uz jedno, ale nakonec to vyslo na Eleganci takze jsem vic nez spokojen. Rozdil oproti "stare" 1.6 FSI v Ambiente je víc než velký, takže já jsem spokojený. Navíc OII se mi libí a mám strach že nová OIII bude "trpět" manií downsizingu mnohem více.

 

za záruku 4 roky a 60 000km se priplaci 5500 kč. V tvem pripadě by bylo lepsi si vybrat 4 roky a 120 000km ale to je za 11 tisic. Já s autem najedu rocne 15 000km takze me to netrapi a vyjde mi to akorat. Ty mas uz hodne velký nájezd :)

Odkaz ke komentáři
Ani jsem se nekoukal po jinych znackach, krome BMW, Porsche, Audi, MB a nejakych VW me ostatni auta nezajimaji a nelibi se mi

to je vyjmenovaná půlka produkce :)

 

jinak chápu, když vezmu za kolik jde koupit RS OII a pak třeba passat cc tak, aby se mi líbil, tak jsou to ceny uplně jinde, o bmw audi ani nemluvim.

 

4r a 120tis km už je dobrý, to by mělo většině lidí stačit, pokud to nemaj jako služebák

Odkaz ke komentáři
  • o 5 let později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak Rapid neprošel na STK. Uvolněná spona před středním dílem výfuku. Je to ještě originál, takže budu muset vyměnit, jinak obal na zadním dílu výfuku je první vrstva již hodně zničená, tak budu muset odstávající přebytky odřezat abych byl minimálně dva roky pojízdný. průměr objímky na trubku před střední díl výfuku náhodou nevíte ? dělají se dva typy. @Lancelot, četl jsem tvůj příspěvek, že jsi také řešil zadní díl výfuku, někdy 202x. Již jsi měnil ? Nesvítí nám jedna dioda ve třetím brzdovém světle- řešil jste někdo opravu ? je to za zadním sklem a mám takové tušení, že se jedná o led.
    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
×
×
  • Vytvořit...