Přejít na obsah

Škoda Octavia 1.5 TSI 110kW 2-válcový režim


Doporučené příspěvky

Všem co se zajímáte o Škodu Octavii s motorem 1.5 110kW doporučuji jediné, buď si pořiďtě dobré audio a poslouchejte hlasitou hudbu, nebo si auto nekupujte.

Při přepnutí do režimu 2-válců při jemném přidání plynu začne motor dunět. To dunění ze startu zvládnete, ale při delší cestě začné zálehat v uších a je to peklo. Absolutně nedoporučuji. Když sem to chtěl reklamovat, tak řekli, že to vychází z konstrukce a je to vlastnost, né závada, ale neupozorní na to ty kur..... pacholci. A deaktivovat to není možné, bo emise. Já osobně jsem se Škodou skončil. Vytrpím to 4 roky a pak už nikdy víc.

A přitom to má tak krásný projev ten motor když se nepouští ty 2 válce. Škoda no.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

No nevím, jezdím už 2. rok s tímto motorem a tuto zkušenost nemám. Pouze pokud jedu  například po uvolněné zámkové dlažbě, nebo v zimě taková ta namrzlá roleta, pak to takhle dokáže dunět, ale tomu spíše asi dodává zadní náprava, než motor.Vím ale že kombinace obojího mě jednou dostala...

Ale třeba dálnice, tam se to téměř nepozná. Celkově  zatím spokojenost.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
V 2. 4. 2020 at 10:18, Martin9999 napsal:

Všem co se zajímáte o Škodu Octavii s motorem 1.5 110kW doporučuji jediné, buď si pořiďtě dobré audio a poslouchejte hlasitou hudbu, nebo si auto nekupujte.

Při přepnutí do režimu 2-válců při jemném přidání plynu začne motor dunět. To dunění ze startu zvládnete, ale při delší cestě začné zálehat v uších a je to peklo. Absolutně nedoporučuji. Když sem to chtěl reklamovat, tak řekli, že to vychází z konstrukce a je to vlastnost, né závada, ale neupozorní na to ty kur..... pacholci. A deaktivovat to není možné, bo emise. Já osobně jsem se Škodou skončil. Vytrpím to 4 roky a pak už nikdy víc.

A přitom to má tak krásný projev ten motor když se nepouští ty 2 válce. Škoda no.

Zakoupil  jsem Octavku kombi s motorem 1.5 TSI v listopadu 2019, mám úplně stejné problémy. Auto duní při dvojválcovém  režimu a to nejvíce při rychlosti okolo 90 km/h a to až zaléhají uši. Jediné co pomůže , jezdit s nedovřeným kufrem. Reklamoval jsem to u dvou autor.servisů, 19 dní to zkoumali, až z nich vylezlo prohlášení , že auto je zcela normální a nikdy mu nic nebylo. Reklamoval jsem to přímo ve Škodovce, přijel technik a stejný závěr. Tak mi nic jiného nezbývá, než poslat předžalobní výzvu k odstoupení od kupní smlouvy z důvodu neplnění povinností ze záruky . Hledám stejně podvedené Octávisty. Prosím ozvěte se na e-mail: p.seligr@seznam.cz

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...