Přejít na obsah

RS245 2019 BLACK


Doporučené příspěvky

Tak jsem zatim aktivoval detskou pojistku u zadnich dveri a nejdou uz zevnitr otevrit. Sklo uz mam povysavane a sedacky i lak kolem dveri jsou nastesti ok.

Zitra si udelam informativni vylet k nejakemu dealerovi a poptam se ohledne toho alarmu, pripadne moznosti dokoupeni. Taky si propojim auto s mobilni appkou v nadeji, ze tam najdu nejake notifikace pri otevreni auta atd.

Navic mi PCR rikali ze u tech sdilenych garazi v Praze je toto na dennim poradku, nechapu, ze ta parkovaci mista stoji takovy ranec a zabezpeceni 00.

Odkaz ke komentáři

Diky za rychlost, zkontroluju si jeste pojistnou smlouvu jestli tam nemam v tom i skla atd., nebo jestli to pujde vse z me kapsy 😢😅

Jinak jsem pred chvili byl u Dealera poptat se na ten Alarm, takze v zakladu ta cervena blikajici dioda ve dverich znaci jen to, ze je auto zamceno, nic vic. Pro muj model neni mozne alarm dodelat, a safelock neni mozno dodelat pro zadny model - tam jsou pry uz z vyroby jine zamky nebo tak neco. Jedina moznost alarmu jsou nejake treti strany, diky za odkaz @marekczek.

Kazdopadne zjistit po roce a pul ze auto v temer plne vybave nema zakladni alarm, to je docela rozcarovani.

 

 

Odkaz ke komentáři
před 54 minutami, Roman.semora napsal:

Diky za rychlost, zkontroluju si jeste pojistnou smlouvu jestli tam nemam v tom i skla atd., nebo jestli to pujde vse z me kapsy 😢😅

Jinak jsem pred chvili byl u Dealera poptat se na ten Alarm, takze v zakladu ta cervena blikajici dioda ve dverich znaci jen to, ze je auto zamceno, nic vic. Pro muj model neni mozne alarm dodelat, a safelock neni mozno dodelat pro zadny model - tam jsou pry uz z vyroby jine zamky nebo tak neco. Jedina moznost alarmu jsou nejake treti strany, diky za odkaz @marekczek.

Kazdopadne zjistit po roce a pul ze auto v temer plne vybave nema zakladni alarm, to je docela rozcarovani.

 

 

Skla by jsi měl mít připojištěné v POV "všechna obvodová skla", dnes už málokdy jsou se spoluúčastí. Navíc skla nemají vliv na bonus.  
Také jsem přemýšlel nad nějakým externím zabezpečením, u nás montují Sherlock, ale ta cena... 

Odkaz ke komentáři

No to asi záleží od situace, pokud ti tam někdo vleze v noci v domnění že na to má čas a začne si hrát s navigací tak ti ji asi stihnout přijet zachránit, ale u mě se to stalo přes den ve společných garážích, předpokládám, že v tom autě strávil zloděj tak minutu, max 2, takže tam by mi žádný výjezd nepomohl. Jedině nějaká ta notifikace ke mě do telefonu a hned běžet k autu, to bych pak ale do vězení šel já a ne ta fetka.

Odkaz ke komentáři

Tak jsem projel smlouvu o pojisteni a skla nemam sjednane. Ja pri tom uzavirani byl v dojmu, ze pojisteni skel v praxi znamena opravy celniho skla rozbiteho z kaminku predemnou jedoucich vozidel. Ani me nenapadlo ze nekdo takto naslepo rozbiji okna aby se dostal do auta kde na prvni pohled neni nic cenneho videt, nicmene mam v planu v Praze jeste nejakou dobu s autem byt, takze si to hned necham nacenit a uvidim, pripadne pripojistim.

Jake mate vubec vy pojistky na ty RSka a co vsechno tam mate? Ja mam POV+HAV za cca 16k, spoluucast 10%/10tis. a havarie, vandalismus, zivly, odcizeni. Myslel jsem ze je to celkem v poho, ale taky jsem myslel, ze mam auto s alarmem 😂

Odkaz ke komentáři

Tak lehká polehčující okolnost k rozbitému sklu - známý mi sehnal opravu u Škodovky za cca 3.000,- vč. práce; na druhou stranu jsem si všiml asi tří kazů v kůži na sedačkách ze střepin 😕 Zatím to musím zalepit nějakým pytlem nebo potravinářskou fólií, opravu budu mít až příští Pátek.

Jdu schválně očíhnout konfigurátor 4kového RS, jak to tam mají s tím alarmem a safelockem, už jsem ho konfiguroval sice asi 4x, ale ani jednou jsem si toho nevšiml.

 

 

Odkaz ke komentáři

Kolem AS jsem občas chodil do práce když jsem nejezdil autem a asi by mě mrzelo si tam jít koupit auto a vzít v uvozovkách jen Golfa, v porovnání s tím, co tam mají za rakety 😄

Jinak v konfigurátoru O4 RS je Kessy + Alarm + Safe za 6.900,- ale zase jsem to musel projít třikrát, než jsem si toho všiml. Mi ten alarm asi není souzen.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak pokračování aféry rozbitého okna: Po aktivaci dětské pojistky (proti otevření dveří zamčeného auta zevnitř), jsem pro jistotu stál vždy půlkou dveří hned u  sloupu v garážích, aby někdo neměl choutky se opět nějak propašovat do auta. Ráno mě čekal už jen takový lehký pozdrav v podobě roztrhané fólie, při kterém nic nebylo poničeno a ani už nebylo co vzít:

62261741319__7B62F307-0D3E-4973-8D9E-98116F572CB6.JPG.465b8a540529909f1adbe9a1b76251a2.JPG

S tímto jsem ještě musel zvládnout trasu Praha->Havířov, celkem výživná cesta pro uši.. Kompletní oprava přímo ve Škodovce bez dokladu za 2880,- Kč pak byla jediná pozitivní část na celé události, když jsem původně kalkuloval s běžnýma cenama 4-5k vč. montáže.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
V 11. 8. 2020 at 14:47, milos0785 napsal:

No já  čekám jakmile přijde O4 RS k nám jako předváděčka, že jí na víkend zabavím 😄 

Vzpomínám jak jsi v nějákém vláknu psal, že máte benzínové RS předváděčky zakázané a nevědělo se proč.. teď mám info ze salonu z Prahy "Předváděčku s ohledem na vysoké "emise" Škoda Auto zakázala a to u všech modelů Škoda co mají dvoulitr benzín"; takže tolika. Jinak už u pár dealerů stojí a naživo vypadá perfektně, např. Auto Strž nebo Tukas.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...