Přejít na obsah

výměna kol


ronny

Doporučené příspěvky

Ahoj, rád bych se zeptal na výměnu kol, na vaše zkušenosti. Mám hydraulický hever a na konci gumovou koncovku s drážkou ale při zvedání se guma tíhou vozu deformuje a trochu ničí ochranu podvozku. Samozřejmě při zvedáním na místě pro hever. Máte někdo zkušenosti se zvedáním za příčníky ? Koukal jsem ve starších diskuzí že na Octa II kupují sadu úchytů ale nevím jestli jde na Octa III. Šlo by za příčníky zvednout jenom přes nějakou podložku. Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři

Chci ještě upřesnit mojí otázku. Zvedáte auto při výměně kol za tu plochu určenou pro hever? Jestli ano ,čím podkládáte zvedací plochu heveru? Když zvedáte auto za nosníky hydraulickým heverem, čím plochy heveru  podkládáte? Vím že existují na starší Octavie zvedací úchyty ale nevím jestli pasují na Octavii III. Díky za odpovědi ale připadá mi to u Octavii nedomyšlený.

Odkaz ke komentáři

Normálně za ramena, který stejně nejsou nijak antikorozně upravený, tudíž když se škrábnou, tak je to jedno, navíc to tam dostává od písku a soli takovou sodu, že tam povrchová rez stejně je za chvíli. Normálně mám na tom heveru tu kvovou misku.. Tam i když to rezne, tak to stejně neprorezne protože to je dost silnej materiál. 

Základ je nezvedat to auto za prahy a já si troufnu tvrdit, že ani origo heverem pro to určeným. 

Přijde mi, že ten plastizol nebo PUR nástřik čím dál tím slabší, a míň odolnější. 

Na  Octavia II jsem za 10 let dělal prahy dvakrát, jen kvůli tomu, že jsem neměl zástěrky...

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...