Přejít na obsah

Chcípnutí po startu


Doporučené příspěvky

Zdravím vás a jdu s dotazem, mám takový problém, auto po startu jede jakoby na 3 válce ale po chvíli chcípne. Když nastartuji podruhé autu kolísají otáčky a potom se to vše ustálí cirka po 30 sekundách. I při jízdě auto mírně cuká. Po odpojení váhy vzduchu auto nastartuje úplně bez problémů a jede jako by bylo nové, je možnost že je váha vzduchu špatná? Diagnostika ukazuje čidlo tlaku vzduchu ale to je jinde. Děkuji za vaše případné rady

Odkaz ke komentáři
před 17 minutami, Radas napsal:

Je dobře, že jsi prověřil případnou závadu diagnostikou, a nyní bych přešel k odstranění této závady, kterou diagnostikla vykazuje.

Vyměnit čidlo tlaku vzduchu ale co ta váha vzduchu když Po odpojení to jede úplně normálně myslíš že může být také špatná i když diagnostika jí nehlásí. Když zapojím zpátky je to úplně stejné, auto po startu chcípne.

Odkaz ke komentáři

Může to být více věcí, ale někde začít musíš, 😉

Projdi si forum ve tvé motorizaci, již se zde spousta těchto závad řešila a věřím, že tě to posune k dobrému výsledku.

Důležité je odstranit jednu prokazatelnou závadu, a poté popřípadě dalších 5, o kterých třeba ani  nevíš 👍

Popřípadě si váhu od někoho můžeš na otestování zapůjčit a popřípadě vyloučit závadu te tvé.

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři
před 19 minutami, Radas napsal:

Může to být více věcí, ale někde začít musíš, 😉

Projdi si forum ve tvé motorizaci, již se zde spousta těchto závad řešila a věřím, že tě to posune k dobrému výsledku.

Důležité je odstranit jednu prokazatelnou závadu, a poté popřípadě dalších 5, o kterých třeba ani  nevíš 👍

Popřípadě si váhu od někoho můžeš na otestování zapůjčit a popřípadě vyloučit závadu te tvé.

A zeptám se jízda bez váhy vzduchu vadí to něčemu. Jinak díky 👍

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Nevím jestli to napíšu správně, ale.. čidlo vzduchu porovnávává hodnoty s váhou vzduchu, takže když jsi ji odpojil, tak to používá základní hodnoty řídící jednotky když to nemá s čím porovnat, a ne ty špatný toho čidla co vyhazuje řídící jednotka, když to vyměníš tak to bude ok i s váhou

Odesláno z mého SM-G985F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...