Přejít na obsah

Zapojení autorádia problem


Doporučené příspěvky

Dobrý den. 

Prosím zkušenější o pomoc. 

Mám Octavia 1 2004, řeším zapojení rádia. 

Koupil jsem si z Číny nové, snažil se napojit, vše funguje jak má ale... 

Nove rádio z Číny a dokonce i originální rádio mi pořád vyvíjí baterií, je neustále pod napětím. 

Zkoušel jsem snad všechny možné kombinace zapojení, ale nepovedlo se.. 

Níže dávám foto kabelu, které již přede mnou někdo pěkně dodělal. 

Na isu jsem našel kostru(hnědý) 

Červeno bílý staly plus

Další červeno bílý staly plus

Žluto červený ( podle všeho staly plus) 

Prosím o radu, který je u Octavii plus že spinacky? 

Moc děkuji, pročetl jsem X fóru, hledal jsem na Googlu ale ne a ne to zapojit.. 

received_1924855714363187.jpeg

received_881885092611912.jpeg

received_337154747618974.jpeg

Odkaz ke komentáři

Zdravím . Potřebuješ základní věc a to měřák multimetr. Je potřeba se podívat a změřit PIN c 4 a 7 . Červený drát je od klíčku žlutý trvale pokud je to obráceně pak můžeš mít probkem. Vyzkoušej tuhle variantu popř příhod tyhle dva dráty mezi sebou. Koukni na net na zapojení ISO konektoru Škoda to má někdy opačné,je třeba měřit.Dej vědět jak to dopadlo.

Škoda Octavia Fórum • OctaviaClub.cz
  •  

Zapojení autorádia problem


Od BORSA,
Před 23 hodinami v Audio, autohifi

  •  
  •  

Dobrý den. 

Prosím zkušenější o pomoc. 

Mám Octavia 1 2004, řeším zapojení rádia. 

Koupil jsem si z Číny nové, snažil se napojit, vše funguje jak má ale... 

Nove rádio z Číny a dokonce i originální rádio mi pořád vyvíjí baterií, je neustále pod napětím. 

Zkoušel jsem snad všechny možné kombinace zapojení, ale nepovedlo se.. 

Níže dávám foto kabelu, které již přede mnou někdo pěkně dodělal. 

Na isu jsem našel kostru(hnědý) 

Červeno bílý staly plus

Další červeno bílý staly plus

Žluto červený ( podle všeho staly plus) 

Prosím o radu, který je u Octavii plus že spinacky? 

Moc děkuji, pročetl jsem X fóru, hledal jsem na Googlu ale ne a ne to zapojit.. 

received_1924855714363187.jpeg

received_881885092611912.jpeg

received_337154747618974.jpeg

Like
  •  

Zdravím . Potřebuješ základní věc a to měřák multimetr. Je potřeba se podívat a změřit PIN c 4 a 7 . Červený drát je od klíčku žlutý trvale pokud je to obráceně pak můžeš mít probkem. Vyzkoušej tuhle variantu popř příhod tyhle dva dráty mezi sebou. Koukni na net na zapojení ISO konektoru Škoda to má někdy opačné,je třeba měřit.Dej vědět jak to dopadlo.

 
  • Nahrát fotky zde →
  • - 
  • •: jpg, jpeg, png, xls, doc, docx, xlsx, pdf, mp4
  • Max.:: 14 MB
  • Max. 15 souborů
  •  Upozornit mě na odpovědi
  • Odeslat odpověď
 
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

2003 – 2021 © OctaviaClub.cz • Škoda FórumPowered by Invision Community

Odkaz ke komentáři

Děkuji za rady, ale, zkoušel jsem všechny kombinace, červený se žlutým,naopak. 

Měřák u sebe momentálně nemám, tak že jsem šel dle návodu 4-7 naopak, nepomohlo. 

Mám tam dva červeno bílé, kostru, žlutý, zkoušel jsem i žlutý připojit na obě červeno bílé. Tak že už si začínám myslet, že tam je snad vše staly 12 +

Odkaz ke komentáři

No dle toho co popisuješ, tak máš v té svorkovnici pěkný madlajs. v patici máš přepojené kabely, podívej se na ten odkaz co jsem Ti poslal a jednoduše se podívej, jak Ti kabely sedí dle návodu a jak ve skutečnosti, dle mě tam máš hned vedle sebe bílo červený, coz je špatně a bůh ví kam to vede, na pozici 6 má být žlutý a ty tam máš bílo modrý. Je třeba udělat pořádek v kabeláži a překontrolovat samyci

Odkaz ke komentáři

Sežeň si měřák a proměř si napětí na kabeláži, než něco přepojíš.

Pokud je ta kabeláž originál, tak je to originál bastlírna nějakého garážníka.

Sorry, že to tak píšu, ale bál bych se to tak mít dobastlené, a určitě  bych si prověřil, jestli je to vedené i přes pojístky tak jak má být.

Odkaz ke komentáři

ÖImluva  vsem adminum , psal jsme to z mobilu a nejak se nepovedlo , je to tam vickrat. 

@Radas Je mi divny ze tam neni  ISO a tech plusu tam ma nejak moc , na muj vkkus a na octu 1 . Mam 2 a tam by to odpovidalo , ale je to jen muj dojem treba uz to je mezi verze nez presli na 2 a zacali pozivat canbus sbernu pro komunikaci .

 

 

Upraveno uživatelem Tomdlouhan
Odkaz ke komentáři

Ok. Děkuji za info.Oct 1 nemám tudíž jsem myslel že je tam ISO klasika,což odpovídá tomu co jsi psal 2x + 1minus klíček a trvalej . Ale na tři jak píše kolega.

Odesláno z mého Redmi Note 9 Pro pomocí Tapatalk

Ok. Děkuji za info.Oct 1 nemám tudíž jsem myslel že je tam ISO klasika,což odpovídá tomu co jsi psal 2x + 1minus klíček a trvalej . Ale na tři jak píše kolega.

Odesláno z mého Redmi Note 9 Pro pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • No myslím, že jsi určitě neudělal chybu. Tak ať jsi taky spokojený. Já jsem zatím max. spokojený 😉👍 
    • Gratulujem k autu, inak ja som vyberal medzi Octavia 3, O4, Touran, Leon tolko, az som kupil superb 🙂
    • V nasom pripade ako nahrada za octu bol kupeny hyundai i30 kombi s 1.5dpi motorom v rozumnej vybave tak, aby tam nebolo nic zbytocne, co by cloveka otravovalo, musim povedat ze paradne auto do mesta a okolia, pri predbiehani a dialnici sice straca dych ale inak super. Superb je urceny na vozenie rodiny, vylety, dlhe trasy, predsa len bezpecnost, pohodlie, priestor (mam skoro 190cm a aktualne mozno aj blizko k 120kg) viem ze to nieje zadarmo oproti tej octavii, ale doba sa pohla a to co som si v minulosti uzival - hrabanie sa v aute, menenie veci a pod, na to uz nemam cas ani chut. Ako pise Konny, octavia 1 je nadcasove auto, vzdy sa za nou otocim ked niekde vidim zachovalu, po facelifte naozaj vizualne vydarene, s nesmetelnou technikou.
×
×
  • Vytvořit...