Přejít na obsah

P.T.-ho Vivi


Doporučené příspěvky

Storm: Dyt to tam pisu :palec: PIAA Xtreme White :palec:

 

LF: Fotky doplnim hned jak bude cas. Ad mlhovka - presne podle navodu, vytahnes krytku vedle mlhovky (jde to dost ztuha), pak pres vzniklou diru stlacis pojistku mlhovky a mlhovku vysunes..

to je pravda, takmer som to vzdal... Inac nemas pocit, ze po opatovnej montazi hmlovky je tam teraz vola tak 1mm? Predtym to drzalo (aspon u mna) ako prilepene...

Odkaz ke komentáři

Je to mozny, cisla asi nekecaji.. Nicmene pri prehazovani jsem si toho ani nevsiml, ale to mohlo byt zpusobene mym nadsenim pro barvu :palec:

 

Na druhou stranu, rozsvicene i pres den videt jsou, a neslouzi k tomu abych videl - jen abych byl viden. A to si myslim splnuji :) Obzvlast v kombinaci se svetelnym senzorem :smich:

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 4 týdny později...
Tys to zvíře přejel?!

 

přejel a naporcoval :D

 

Bóbika!! :)

 

Bylo to někdy koncem srpna, venku bylo ještě docela teplo, tak se kotě chladilo ve stínu :smich: Ale bylo plaché, takže jak jsem prišel blíž, zdrhlo. Tak jsem si musel pro sváču zajít do sámošky :D

Upraveno uživatelem P.T.
Odkaz ke komentáři
V Praze uz je snih???? :D To mi v Brne prezouvame az koncem prosince.... Ted vazne jake mas zimaky??? a jak jsi s nimi spokojen

:)

 

Sníh není, ale zimáky nejsou jen o sněhu, víš? ;) :D

 

Teploty jdou hodně dolů, v noci se mají dostat až na nulu, a já z práce celkem často jezdím v noci. Plus jak jsem psal v tématu o přezouvání, plánuju vyrazit na hory, tak jsem přezul dneska, když už jsem jel ke známým, kde jsem měl uskladněná kola. A nechtělo se mi je u sebe v garáži vykládat a za pár dní zase nakládat a vézt do servisu :smich: Tak šly rovnou.

 

A jinak mám Goodyear UltraGrip 7+, R16 na plechu, zatím na nich najeto tak 2-3 tisíce (od půlky února do půlky dubna letos). Vlastnosti nemůžu moc posoudit, ale žádný problém jsem s nimi neměl :D

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Po dlouhé době dneska Vivinka dostala další dárečky :)

 

Jednak Philips Silvervision blinkry, a potom jsem konečně dokončil LEDkování :) LEDky od Superfattyho přišly do schránky spolujezdce, do výstražného osvětlení na předních dveřích (červeno bílé osvětlení), osvětlení RZ a V-LEDs do kufru. RZ zatím bez odporů, ale ty přijdou taky brzy.

 

Takže osvětlení je už asi komplet, ještě možná příští rok vyměním přední obrysovky za PIAA Xtreme White, ale víc už asi nevymyslím :)

 

Fotky dodám časem, neměl jsem s sebou foťák..

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Inzerát platí jen do 14.5.!Prodám Škodu Octavia, 1.9 TDI, v provedení TourRegistrováno 12.11.2009Najeto 437 000 KmVIN TMBDS41U4A8840113Typ 1U, Variante: STAXRX01, Verze NFM5S5Barva: šedá tmavá metalízaHistorie:Do r. 2009 – 2019 firemní vozidlo otce, který spravuje vozový park firmy. Sám staví veterány, takže vozidlo bylo pravidelně servisováno a udržováno v perfektním stavu.2019 – 2024 odkoupeno od firmy, řídila jsem jen já, (jezdím 16 let bez vážnější nehody).Průběh nehody: Řidič přede mnou z vysoké rychlosti prudce zabrzdil aby vpustil chodce, kterého přehlédl kvůli špatné viditelnosti. Na mokré silnici jsem nestihla dobrzdit.Opravy a změny:Do r. 2019 vše zapsáno v servisní knížcePo r. 2020 měněn pouze startér a kloub s manžetou na LP kole, levé zrcátkoPovrchové škrábance laku jsem letos plánovala rozleštit a nechala jsem namíchat lak – přenechám.Plánovala jsem ji opravit a udržovat co nejdéle ideálně až do stavu veterána, ale bohužel dlouhodobě nevyhovuje mým aktivitám, nyní odkupujeme od firmy combi.Pojišťovna vyčíslila hodnotu vozu před poškozením na 37 000 a nabízí odkup (do 14.5.), ale rozhodli jsme se nabídnout ho touto formou i jiným zájemcům.Pro více informací volejte 722 706 180.
    • No ono po výměně brzd vibrace nejsou, ale kolo se hřeje vyměnilo se vše kolem brzd a bez výsledku. Proto se ptám jestli to může dělat náboj když při jízdě nehučí, každopádně už je objednaný takže v úterý by měl dorazit a ve středu se hned vymění tak doufám že bude klid už.
×
×
  • Vytvořit...