Přejít na obsah

Ztráta vody v Expansní nádobce


Doporučené příspěvky

Zdravíčko mám takový malý problém...
Škoda Octavia 2.0 TDI 103kw 2005 bez PDF najeto 273***km

Mám problém v tom že se mi ztrácí voda z nádobky.. Byla jedná prodřená hadice kterou jsem již před půl rokem vyměnil ale problém stále přetrvá...

Není to nic hrozného ale když doleju vodu na hladinu jaká má být tak za týden ježdění mi začne řvát čidlo. Také se stávalo v mrazech že čidlo hlásilo ze je malá hladina ale vody tam bylo dost...

Takže za cca Týden se mi z rysky MAX sníží hladina na MIN.. Bohužel už ji mám 2 rok a nevím kdy byly dělané rozvody jelikož je to dotažené z D... 

Díky za odpovědi 🙂 

Odkaz ke komentáři

Projít všechny hadice a spoje, vodní pumpu, často je prasklá i samotná nádržka, může rosit chladič ve spodních rozích u vaniček.

Pokud je vše ok zbývají už jen horší varianty: Prasklý chladič EGR - voda jde do sání a nebo prasklá hlava, což je u BKD poměrně často.

Odkaz ke komentáři
před 3 hodinami, Rolbař napsal:

Projít všechny hadice a spoje, vodní pumpu, často je prasklá i samotná nádržka, může rosit chladič ve spodních rozích u vaniček.

Pokud je vše ok zbývají už jen horší varianty: Prasklý chladič EGR - voda jde do sání a nebo prasklá hlava, což je u BKD poměrně často.

Prasklá hlava by se projevila emulzi v oleji nebo i jinak? Krom tlakování

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...