Přejít na obsah

1.8 RS prevodovka


Doporučené příspěvky

Zdravim Panove. Mam silne podezdreni ze mam KO loziska v diferencialu nebo neco tam. Doufam ze se mylim a je to neco jineho. Pri jizde nad asi 60km/h mam neprijemny hucivy zvuk ktery se zhorsuje. Jako by to byly predni loziska v kolech ale ten zvuk se vubec nemeni pri prujezdu zatackou a obe loziska v nabojich mam nove. Premyslim co jineho by to mohlo byt. Poloosy?

Kdyz jsem asi pred 5ti roky menil olej v teto prevodovce tak neco zni vypadlo, psal jsem zde:

 

a navic olej byl hodne sedy. Nicmene Prevodovka slapala a stale slape jako hodinky. Zareni je perfektni.

Mam moznost relativne levne koupit prevodouvku kod EGU z VW Golf 4 2.0 GTi ktera by tam mela pasovat jen bude jiny prevod na 4. a 5. stupni.

Tu prevodovku (EGU) bych mel jako docasnou nez jsi necham nejak repasovat tu co mam (EHA). 

 

Nejake nazory a napady jak jse presvecit jestli to je opravdu neco v diferaku? Uz se s poruchou diferaku u techo prevodovek (02J) nekdo setkal?

Jinak auto ma najeto asi jenom 🙂 280 t km

Diky za nazory

Odkaz ke komentáři
  • o 8 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...