Jump to content

Velký odběr z baterie.

Recommended Posts

Zdravím vás, snad sem můj dotaz bude patřit. 🙂 Něco mi začalo extrémně vybijet baterku, když jsem měřil odběr v klidu tak mi to ukazovalo nějakých 0,70A po dalších 5 minutách měření se to z ničeho nic vyhouplo na 16,0 A 🙂 pak to Teda zase spadlo ale i těch 0,70A je moc. No potom jsem si všiml že když nasněží tak v místě dešťového senzoru je sucho(celé auto pod sněhem a tam kde je dešť. senzor ani vločka) Můj dotaz tedy zní => Je vadný dešť. senzor? Nezůstalo třeba jen vyset nějaké relé?  Jak to popř. opravit? Děkuji za pozornost a případné rady. 🙂

Škoda octavia 2 2006

Ps:Jeste jsem zkousel odpojit konektor od dešť. senzoru(ten horní viz. Foto, foceno před odpojením samozřejmě 😄) přímo pod plastovou krytkou u zrcátka ale v podstatě to nic nezměnilo  

IMG_20211228_173806.jpg

Edited by Terbii
Špatný název.
  • Terbii changed the title to Velký odběr z baterie.

Odběr v klidu máš opravdu velký, mě to dělalo rádio které nebylo odpojené (Isudar) po rozpojení konektoru na trvalý odběr rádia je odběr v pohodě, budeš muset jít po pojistkách a postupně odpojovat a měřit úbytek, může to způsobovat cokoliv, nemontoval jsi něco do vozu? alarm, rádio nebo něco jiného ?

IMG_20201104_154421.jpg.2d8cef1a8196b73d2ace3f0d9b162648.jpg

Díky za odpověď, auto jsem koupil cca 4 měsíce zpátky a nic jsem na tom nedělal, rádio mám originál stream mp3. 

S těma pojistkama to samozřejmě zkusím jen mě právě zajímalo jestli to nemůže být ten dešťový senzor. Jestli třeba nemůže mít nějaké relatko které zůstalo vyset a tím pádem by to bylo stále pod proudem.