Přejít na obsah

Škoda Octavia 2


Doporučené příspěvky

Dobrý den, mám problém u motoru 1.8tsi..Za studena nízké otáčky motoru až občas k zhasnutí, při zahřátí na 90stupnu lítání otáček od 1200-2500 nahoru dolů.Nove svíčky, škrtící klapka vyzkoušená,tlaky ve válcích 8bar, svítí kontrolka motoru, diagnostika ukázala chybu sání motoru, únik oleje mezi motorem a převodovkou,olej je motorový, brzké zahřátí katalyzátoru.Nazorove mě většina směřuje na klapky sání nebo rozvody,auto za jízdy necuka, výkon normální Nemáte podobnou zkušenost?A ještě jedna maličkost viz.foto...nepatri tam nějaká hadička.dekuji

P_20220331_141222_1.jpg

Odkaz ke komentáři

Mě šlo o to kam se nasměrovat,jestli sání nebo rozvody....tohle byla rada nad zlato, únik oleje mezi motorem a převodovkou je netěsnost která neovlivní otáčky....podle tvýho názoru si vyresteste závady a v tom případě tento blog je úplně zbytečný...ale díky za názor.

Odkaz ke komentáři

dívej se, rady samozřejmě dostaneš, ale pokud máš na voze nevyřešené závady tak jak zmiňuješ viz výše, tak je třeba je vyřešit kdy i diagnostika ukázala chybu sání motoru tzn. že máš problém se sáním a to může způsobit vyšší otáčky a svítí kontrolka motoru, výměnou odlučovače oleje to nevyřešíš dlouhodobě, zaměř se na to sání a zbylé závady,

pokračuj zde:

 

a neurážej octavia forum !!

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři

Nikoho neurazim, možná to z to vyznělo ale to je spíš beznaděj.... každopádně díky za reakci,tohle už jsem načetl, vyzkoušel a to je v pořádku.... Ještě se zeptám,páč názory jsou 50 na 50....i když u tohoto motoru je na rozvodech řetěz,lze aby přeskočil,třeba o zub aniž by se to potkalo a dělá to tady neplechu?.....díky za názor a opravdu není cílem nikoho urazit.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...