Přejít na obsah

Samovolné zamykání


Doporučené příspěvky

Je i není, zrovna mikrospínač lze poměrně snadno vyměnit.

Nový zámek je fajn, ale plno druhovýrob pak hází závady a blbě zamykají , v poslední době se s tím poměrně často setkávám. Možná lepší varianta je origo zámek opravit, v drtivé většině případů to jde

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

Souhlasim s Rolbařem, druhovyroba otřesná kvalita, vydrží tak rok. Hlučný, nemaji vyřešenou izolaci proti vlhkosti, dorazy, tlumeni a tak vsechno je ošizený. Když si vezmes ze kvuli tomu musíš rozdelat celý dveře tak bych to chtel delat 1x a ne kazdej rok. Jo a origo z vrakače je lepší jak druhovyroba ale bývají unaveny moturky nebo bude poskozenej jako ten tvůj.

 

Takže origo opravit nebo koupit novy

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...