Jump to content

Octavia II, DSG, 2.0 TDI - jaká je férová cena?


Vlkodlak

Recommended Posts

Ahoj, mám Octavii 2, v podstatě plná výbava, DSG, xenony, vyhřívaná sedadla , dvouzonová klimatizace ... atd.

Má najeto asi 230 tisíc ... byla v dobrém stavu, servisovaná, aktuálně měla třeba nové tlumiče ... ale ... dostala zásah o betonový schod pravým předním kolem. Vyletěly airbagy, kolo skoro ulomené, poloosa ... asi se to nevyplatí opravovat a teda na díly.

Motor normálně nastartuje .. ale stála rok u garáže a teče jí teď dole olej.

Prosím, poradíte, jaká by byla férová cena za takové auto?

Link to comment

Díky, no já bych ji rád prodal celou najednou, nechce se mi moc zabývat prodáváním jednotlivých kousků. Tak pocitově ... 35 tisíc? Nebo úplně jiná cena?

Ten, kdo ji koupí, si ji použije pro sebe jako zdroj dílů nebo vydělá na tom, že je jednotlivě prodá. Případně, kdo by si s tím chtěl pohrát, by si ji mohl sám opravit. Ale já to neumím a investovat do toho nemá smysl.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
 • Příspěvky

  • Ahoj, díky za užitečnou radu. Kompletní reset a restart jsem už předtím sice jednou předtím provedl, ale bez úspěchu. Teď jsem si všiml, že uvnitř zůstal starý CD disk, který jsem tedy vyndal a zkusil zase reset s restartem. Několik dní bylo vše v pořádku na kratších jízdách (do 30 minut), ale při delší cestě se se zamrznutí s restartem změnilo. Systém nahodile bez žádného pokynu začne hledat/načítat vložené CD/DVD, které tam ale není. Trvá to několik vteřin a nejde se mezitím přepnout nikam jinam. Po chvilce se zasekne a následuje restart a zase chvilku klid.  Neměl by někdo nějakou radu na toto? Předpokládám, že bude chyba někde v CD/ DVD ROM. Pomohlo by například odpojení právě jen ,,kabelu´´, který se stará o toto médium (jestli tam tedy přesně právě tento je) nebo úplně něco jiného? Děkuji moc za všechny rady. Snad už se to blíží k nějakému finální vyřešení. 
  • Svorkovnice v levé kapse kufru  , pokud je tažné tak jeho zásuvku. 
  • S tymto skusenost nemam. Ale sklo som ja musel davat vymenit, tak uz oprava nepripadala moc do uvahy. Tak to moze byt vlastne aj tym 😄 
×
×
 • Create New...