Přejít na obsah

Modelový rok 2011


Bladik

Doporučené příspěvky

Tak v prílohe je súpis doterajších známych zmien pre MR2011 aj s termínmi, kedy majú byť dané zmeny zavedené vo výrobe.

 

Edit: 13.6.2010 červenou farbou zvýraznené najnovšie zmeny.

Edit: 27.6.2010 zelenou farbou doplnené aktuálne zmeny.

Edit: 24.11.2010 modrou farbou doplnené zmeny platné k 45KT/10 a 01KT/11.

1Z_MY11_v3_1.jpg

1Z_MY11_v3_2.jpg

1Z_MY11_v3_3.jpg

Odkaz ke komentáři

omicron: Pri 1.6 MPI LPG a 2.0 TDI CR to bude zatiaľ nedostupné kvôli tomu, že sa jedná o nové resp modifikované motory a nejakú dobu potrvá, kým bude to kúrenie upravené a dostupné pre tieto prevedenia. U 1.8 TSI tomu ale nerozumiem ani ja, hádam je to len dočasný výpadok...

Odkaz ke komentáři

No krom toho ze odeberou nejake tlumici koberecky v odkladacich schrankach to neni tak hrozne, docela zajimava vec je ta funkce startovani bez spojky, ze to nepujde nastartovat.

Jinak tam snad neni nic nezajimaveho. S tim topenim je to zajimave, protoze kdyz si dam konfigurator tak to nakonfigurovat jde.

Odkaz ke komentáři

Bladik: Nie nie, v tom zozname je písané tak ako tam je - nezávislé kúrenie nie je možné pre modely 1Z3*35 (2,0 TDI CR 103kw), 1Z3*M* (1,8 TSI 118kw) a 1Z3*H4 (1,6 MPI LPG), alebo v kombinácii s paketom PK4. To, že je to v konfigurátore by znamenalo, že sa jedná o dočasnú reštrikciu. Podobne ako chýbajúci paket pre zlé cesty či strieborné hagusy pre FIIFL alebo presklená strecha či 3,6FSI pre SII - v cenníkoch sú, ale nie je možné uvedené opcie objednávať.

Odkaz ke komentáři

Par mych postrehu co ma kamos na ted novem aute (tipuju MR11) oproti memu autu MR10:

Zmeneny font pro digitalni rychlost na maxidotu (mozna maji RS jiny oproti klasickym - nevim)

Lehce zmenene tlacitka na DO + LEDka neni v ovladaci, ale nahore v klici

Zmenene parkovaci senzory - moje jsou trosku vetsi a jsou spise zapustene do narazniku a ty nove jsou o neco mensi, ale spis lezou trosku ven

Odkaz ke komentáři

kully: MR11 sa začal vyrábať až dnes, žiadne auto MR11 ešte nie je u zákazníka - určite má ešte MR10. Zmena v maxidote prebehla ešte v priebehu roka 2010, začal sa zobrazovať odporúčaný rýchlostný stupeň pri aktuálnej rýchlosti, zobrazuje sa aj teplota oleja... Takisto zmena konštrukcie sklopného kľúča bola niekedy v priebehu minulého roka, detto parkovacie senzory sa na všetky prevedenia dávajú už tie malé, čolícujú s nárazníkom - tie staré zapustené sa dávali len na prvé FL RS a Scouty..

Odkaz ke komentáři
Guest Tomas_ek

za tři týdny bude doma LaK 1,8 tak jsem zvědav na rozdíly oproti LaK MR 2010.

Tentokrát bude i sport podvozek a hlavně benzín másto 2,0 chrochtla ;)

 

Těším se na vůni nového auta :pivo:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

omicron: Chybu potom spravili priamo v Škode, keďže takéto info dostali všetci predajcovia u nás... Tiež sa prikláňam k tomu, že je to asi skôr chyba komunikácie, pochybujem, že niektoré výbavy by boli pre CZ uvoľnené a pre SK nie? Napríklad ale Octavia Tour v CZ už koncom mája skončila, ale pre SK zostáva v ponuke minimálne do konca augusta t.j. srpna (pravdepodobne bude predĺžené do konca septembra t.j. září).

 

Do pôvodného príspevku som doplnil najnovšie info, zmeny sú zvýraznené červenou.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

V nekterych autech bych vice ocenil "debilni" klimu, ktera se zapina tlacitkem AC a reguluje se ta teplota na klapce. Protoze v nekterych autech s automatikou nejsem moc spokojeny - chvilku mi je zima, pak horko a pritom je nastavena teplota porad stejna a tak ji musim porad regulovat aby mi vysledna teplota vyhovovala.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...