Přejít na obsah

MODROOČKA a PRVNÍ TOUR II


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

diky

to otvirani je jak ve stodvacitce.... :wallbash:

koupil se cely kastlik a vymenila se jen dvirka....dodelavala se tam jeste klima a osvetleni.....nevim jak presne se to dela, protoze to delal Rolbar v ramci parkovaku atd

Pokud mozno, sezen si nejaky neponiceny kastlik, aby jsi mohl pouzit i ta dvirka, protoze v nich je drzak na tuzku,vititky a pod.....do tech tvych dvirek drzaky nedodelas

Odkaz ke komentáři

To je nejelegantnější řešení, ale já bych nepotřeboval nic z toho. Myslel jsem, jestli se dá koupit samotný tlumící mechanismus. Podle jedný fotky z Passata bych řek, že ano (teda jestli je to stejný). Nicméně jel jsem kolem jednoho autorizáku a zeptal jsem se. Asi jsem narazil na nějaký "lepší". Technik nemohl pochopit o jaké schránce mluvim, dokud jsem ho neodvedl k autu. Poté lovil v pc a prohlásil, že se schránky prodávají jenom jako celek, že je 5 nebo 6 typů a to co já chci obsahuje schránka za cca 3500 Kč :o

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Přidávám graf a první zkušenosti po týdnu...Na každý rychlostní stupeň jde motor svižně do otáček, celkově je auto živější, jede mnohem lépe. Ani nepozoruju větší kouřivost. Snad jen ta spořeba-jěště neklesla a nevím jestli klesne- Stále si užívám ten zátah.

Co se týče úpravy u Petra z Motorpoweru- vše proběhlo dle domluvy, všechny dotazy mi byly zodpovězeny. Po příjezdu šlo auto hned na velkou a čistou dílnu. Celou dobu úravy jsem mohl být přítomen. Celkově cca 2h. Zatím jsem spokojený a doufám, že to tak zůstane.

O2 TDI BKD.pdf

Odkaz ke komentáři

No, předělávka.....vždy se mi RS vzhled líbil, ale když jsem auto kupoval, na RS jsem neměl. Pomalu jsem věci měnil, až jsem zjistil, že vlastně předělávám. I když se to někomu nelíbí, názory respektuju - 100lidí, 100 chutí, moje auto. Když už jsem došel tak daleko, tak bych to rád nějak dotáhl, ale u dalšího auta budu postupovat jinak. Tohle stojí šílený prachy.

ZDENAAL-jede to pěkně, je to fakt znát, můžeme vyzkoušet...ale ty máš 1.9?

Upraveno uživatelem kraclik
Odkaz ke komentáři

je to ta "nejčernější" černá.....vypadá to jako skleněná střecha. Ještě musím na rozleštění. Na jaře by se měla stříkat kapota a cele rozleštit, zavoskovat.

No a jedna příhoda. jedno z prvních aut, které jsem se rozhodl pokořit byla vectra(99). Když jsme to valili, blikal na mne displej- že prej zimní gumy - max 200. no nic,ubral jsem. bylo mi to divný. v další vesnici jsem zjistil, že na kufru vectry je 2.5V6 - výkon cca125kw a váha cca 1300kg umím si vybírat

Upraveno uživatelem kraclik
Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 5 týdnů později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...