Přejít na obsah

Polem-nepolem, se svým malotraktorem!!


Doporučené příspěvky

Mám tu zopár fotiek svojho malotraktoríku SDI. Jazdím na nom denne do práce (jazdím aj v práci-živnostník). Je to taký nezničitelný pracant s 5l spotrebou. Jeho výsadou je absolútna spolahlivost a špičková štartovatelnost v extrémne nízkych teplotách. Hlavnou nevýhodou je pomerne nízky výkon,ale tam asi pramení tá spolahlivost.

 

Je to pôvodne ročník 99. Výbava LX (takže len centrál bez DO).

Zmeny,ktoré som svojpomocne vykonal:

 

1.Prerábka na facelift( predok +zadok)

2.Znížený podvozok EIBACH/SACHS advantage.

3.Zad.kotúčová náprava.

4.Interiér facelift + lakt.opierka.

5. El.okná (predné +zadné).

6.El.spetné.

7.Interiér- povrchová úprava "flock".

8.Alu SPIDER 17".

 

-pripravujem montáž prednej masky(vlast.výroba), prahy od AUTO STYL JANKO, krídlo RS1.

post-522-1275812517_thumb.jpg

post-522-1275812459_thumb.jpgpost-522-1275812142_thumb.jpg

post-522-1275812386_thumb.jpgpost-522-1275812320_thumb.jpgpost-522-1275812239_thumb.jpgpost-522-1275812188_thumb.jpgpost-522-1275816067_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

ale tak on to naozaj nie je špatný motor pre prácu. Pre napr taxi službu ideálne auto(samozrejme pokiaľ dotyčný chce aby auto živilo jeho a nie on auto :smich: ). Tiež sme ho mali v octe, predtým hladký diesel vo fiate regata, peugeot 405, a teraz vo vw caddy. :blink: . Takže trošku ten motor už poznám no :angry: !

Inak octa pekná :rolleyes: ! Tá úprava tomu prospela.

(P.s Sme sa na SH bavili vtedy o tých predface nárazníkoch, ale prišlo dosť blbé obdobie tak som to vtedy neriešil. Asi to už nemáš čo? :smich: )

Odkaz ke komentáři

Všetkým vdaka!!! A na tých 17-kach to nie je až také zlé. Vždy nalejem 50l barel do prázdnej a natočím v priemere 1200km. Jazdím dost,takže to viem odhadnút. Ked som ju bral,tak mala 120000km. Teraz má 380 000 a stále pohoda. Ako tu niekto správne podotkol- auto živý mna a nie naopak. Takže čo ušetrím na opravách dám do nejakých prerábok. :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
ale tak on to naozaj nie je špatný motor pre prácu. Pre napr taxi službu ideálne auto(samozrejme pokiaľ dotyčný chce aby auto živilo jeho a nie on auto :smich: ). Tiež sme ho mali v octe, predtým hladký diesel vo fiate regata, peugeot 405, a teraz vo vw caddy. :blink: . Takže trošku ten motor už poznám no :angry: !

Inak octa pekná :rolleyes: ! Tá úprava tomu prospela.

(P.s Sme sa na SH bavili vtedy o tých predface nárazníkoch, ale prišlo dosť blbé obdobie tak som to vtedy neriešil. Asi to už nemáš čo? :smich: )

 

Zad.nárazník mám doma. Niekto ho chcel a neprišiel. Mal by si záujem??? Darujem za flašku červeného!! Stačí príst do Topolčian....

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...