Přejít na obsah

Ledky pro denní svícení


pym

Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...
kupil tieto denne svetla dectane, maju homologizaciu RL + A, teda denne svietenie + pozicne svetla, chcem ich nahodit podobne ako ma mikl (vid. obrazok), ale do klasickeho faceliftofeho naraznika. chcem sa spytat, ci bude treba zhodit aj naraznik, alebo sa to da zvladnut aj ked je naraznik na aute?

 

diky ;)

 

Dá se to zvládnout i bez sundání náraznáku, stačí když zabereš za ty mřížky v nárazníku a máš je venku, tudy se bez problému dostaneš až k chladiči kde vidíš krásně, když otevřeš kapotu mezi chladičem a nosníkem nárazníku a bez problému tudy protáhneš kabely.

Odkaz ke komentáři
kupil tieto denne svetla dectane, maju homologizaciu RL + A, teda denne svietenie + pozicne svetla, chcem ich nahodit podobne ako ma mikl (vid. obrazok), ale do klasickeho faceliftofeho naraznika. chcem sa spytat, ci bude treba zhodit aj naraznik, alebo sa to da zvladnut aj ked je naraznik na aute?

 

diky ;)

No určitě to přidělat půjde i na autě,ale já jsem nárazník sundaval a udělal bych to znova.

Jednak trochu inteligentně přiděláš elektriku a jednak se nebudeš muset válet na břiše před autem.Pokud ho tedy nemáš možnost zvednout.

Odkaz ke komentáři

mikl:

to valanie pod autom nieje az taky problem, mam garaz s jamou, takze, auto nedvihen ale vlezem pod neho ;) ale aj ked som bol pod nim, tak tam bol blby pristup.

naraznik som este dole nedaval, ale ak to nepojde, tak bude musiet ist dole a ako som pozeral, tak je tam tusim 15x torx + neviem kolko matic pod listou, tak hadam to az taky problem nebude.

a tu elektriku je kam dobre umistnit?

 

buml:

mriezku zhodit a nahodit neni problem, len zrezat ju tak, aby hore ostali tie srandy na zacvaknutie, tak to bude sranda :P

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...

Já bych to dal ještě trochu do stran a bylo by to supr myslím, že RS vzhled je zachován. Jak jsi je tam zabudoval? Řezal sji a vrtal do původních mřížek nebo tam máš jiné??

 

co hovorite na toto nevypada to blbe alebo radcej bez denne svetlo aby nepokazil RS vzhlad?

Odkaz ke komentáři

to je len virtual robene ,denne svetlo som dal tak ako je H4 zarovno ale asi to daj do strane vsak audi a VW maju tiez tak len oni tam maju hmlovky,no a kruzky pouzijem tieto prestriekam a svetlo supnem do vnutra original mriezky prevrtam podla velkosti kruh silikon a je to :smich: len musim pomali rezat lista aj mriezky .kruzky som chcel dat obycany PVC co pouzivaju doma WC atd..len su moc tenke a tieto su celkom pekne .

post-757-1296242020_thumb.jpg

post-757-1296242027_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Ty kroužky jsou odkud?

 

to je len virtual robene ,denne svetlo som dal tak ako je H4 zarovno ale asi to daj do strane vsak audi a VW maju tiez tak len oni tam maju hmlovky,no a kruzky pouzijem tieto prestriekam a svetlo supnem do vnutra original mriezky prevrtam podla velkosti kruh silikon a je to :smich: len musim pomali rezat lista aj mriezky .kruzky som chcel dat obycany PVC co pouzivaju doma WC atd..len su moc tenke a tieto su celkom pekne .

Odkaz ke komentáři

su to len bassreflexy co sa dava na subwoofer http://www.autoomega.sk/?ukaz=vsetko&i...p;hlzaradenie=8 chcel som aj nieco ako maju fabia tu krytku na hmlovku len su take sikme(fotka)

 

 

sakra prave som zistil ze sa mi to tam nezmesti.:-( original mriezku RS ma cca 11cm a tie bassreflex maju 12cm :-( nevadi supnem tam len svetlo(ma 9cm) a bude ok

 

alebo tak neako ako co zabijak? alebo dam cca o 1cm do stredu viete aby RS lista mal aj zacatok aj koniec?

post-757-1296460719_thumb.jpg

post-757-1296499318_thumb.jpg

post-757-1296499333_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Já myslím, že to už je moic do kraje. Nechal bych tam ještě trochu větší mezírku a možná by se ti tam vlezly i ty bass reflexy. A bude to vypadat supr. A pŕopos co ty válce z mřížky od Fabie? F RS má mlhovky v nárazníku, to by se dalo nějak vykuchat a upravit ne?

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zdarec, mám dojem, že už to tu někdo v jiném vlákně řešil, ale nemůžu to najít. Jedná se mi o to, jak zapojit denní světla, aby plnila i funkci mlhovek. Takže buď denní svícení a nebo mlhovky zároveň s ostatními světly. Nejlépe, aby to bylo zapojeno na ovladači světel. To, že světla nebudou mít homologaci jako mlhová, to bych neřešil. Jde mi o to, jak to zapojit - nejlépe natvrdo bez řj.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Výcuc z nabídky jakéhosi servisu-

Většinou se jedná o světla LED, která mají homologaci pouze jako poziční světlo a prodejci uvádějí že je výrobek homologován se začkou ''E'' což však nestačí. Homologované denní svítilny musí být vždy označeny homologační značkou Ex (x - je číslo státu kde byla homologace udělena) s č.xxxx pod kterým byla homologace uvedena a také označením RL- denní svícení.

Je to jasnější?Já mám zapojený mlhovky a bez problémů.A navrácení do původního stavu-15sekund.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...