Přejít na obsah

Kúpa Octavia I


Jojo_TT

Doporučené příspěvky

tak octu s 1,4 16V snad nemá cenu kupovat, to ti sežere i trávu kolem silnice... to spíš tu 1,9 TDI, to je ten správnej motor na spotřebu :lol: já jel teď Slovensko a dlouhodobou spotřebu za 1700 km jsem měl 4,6.. :palec:

 

tak to je super taká spotreba :lol:

 

nevedel som akú má presne spotrebu ktorý motor preto som dal oba návrhy...

Odkaz ke komentáři

nevím jak u vás, ale u nás v bazarech mají všechny kolem 120-150tkm - což je nesmysl.. reálně počítej na rok 2001 kolem 250-300 tkm.. na stav kilometrů bych nekoukal, spíš na stav volantu, pedálů, sedaček, tapeců.. zjisti si taky, jestli se pravidelně měnil olej, kdy byl měněn naposledy, kdy se dělaly rozvody atd. atd...

Odkaz ke komentáři

Přestože jsem s Oktou spokojeně jezdil 6 let, tak při koupi auta v dnešních dnech bych se právě tomuto modelu vyhnul velkým obloukem. Ne proto, že se jedná o auto kontrukčně staré víc jak 15 let a dnes již s bídnými jízdními vlastnostmi, ale především proto, že poptávka po ojetých Oktávkách je aspoň v Česku cca. 3x větší než nabídka. To znamená, že jsou drahé a prodá se všechno, včetně veškerých leváren. A pokud někdo má Oktu se zaručenýma km a původem, tak určitě nemá důvod ji prodávat přes bazar.

 

Zkušenost kamaráda z loňska - sháněl OII., 2-3 roky starou. V CZ bazarech u těch, kde mu poskytly VIN, byly úplně všechny stočené, některé přes 300tkm. A to se bavím o autě starém max. 3 roky, co teprve auto staré 9 let? Jen pro ilustraci - na Tipcars lze najít, že průměrný nájezd nabízeného TDi z roku 2007 je 119tkm. Tomu lze věřit. Ale že auta z roku 2004 mají v průměru 154tkm a auta z let 2000-2002 dokonce jen 159tkm, tomu asi neuvěří nikdo.

 

Takže máš reálnou šanci koupit auto s nájezdem 300-500tkm + 10 let staré = je jen otázka času, kdy to bude pokladnička na peníze (a to za cca. poloviční cenu, než se donedávna prodávaly funglovky Toury). Vážně bych se radši kouknul někde jinde. Ve fabrice máme několik OI, natočené okolo 300tkm a když by někdo 2/3 ubral, tak to člověk nepozná, protože exteriérově i v interiéru jsou velmi zachovalé.

Odkaz ke komentáři

tak tie čo pozerám tak tie majú všetky, to beriem ako samozrejmosť preto som to nespomenul....

 

dá sa povedať že so msi už aj vybral:

 

Škoda Octavia 1.9 TDI Elegance

r.v.: 1/2003, 1896cm3, 96kW (131PS), P, M5, Diesel, Euro 4, 5 dv., (5-miestne), 162337 km

Alarm, Airbag 4X, Posilňovač riad., ABS, ASR(TC,EDS), Brzdový asistent(BAS)

Centrál, El. predné a zadné okná, El. zrkadlá, Automatická dvojzónová klíma, Diaľkové ovládanie, Rádio/MC/CD

Hmlovky, Imobilizér, Palubný počítač, Tónované sklá, Vyhrievané sed., Vyhrievané zrkadlá

Auto má plnú výbavu ELEGANCE, vyhrievané sedadlá, vyhrievané zrkadlá, elekticky otvárané predné + zadné okná, ABS, ASR protišmykový systém, auto je veľmi pekné.

Prvý majiteľ, Serv. knižka, Vyrobené v EU, Dovezené, Garážované, Nikdy búrané, Možný leasing, bez TP + EČV, Ako nové kúpené v SR, v záruke, TOP stav !, Úplná servisná história

Auto je toho času na Slovensku, ale momentálne nemá značky, ktoré po dohode vybavím ZADARMO, ale platíte nutné poplatky, vybavím všetko od A po Z. Jedná sa o modelový rok auta 2001

 

 

len problém je v tom že chlapík je momentálne na dovolenke do 15.8....takže až potom sa pôjdem na to mrknúť čo toje zač a je strieborné

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím, tak jsem vyměnil ten pomocný spojkový válec a je to celkem v pohodě 😉 ale zjistil jsem že mi sákne ta trubka co jde do toho válce od hlavního válce....těžko se dostávala ven byla docela "zarostlá" a teď bohužel prosakuje kapalina 😞 snažím se sehnat celou tu trubku ale tvarově mi vychází jen ta z modelu Octavia 1,6 viz přiložené obrázky a podle VIN tam má být tvarově úplně jiná tak fakt nevím jestli koupit tu samou co tvarově odpovídá nynější nebo jenom zkusit vyměnit ten těsnící "O" kroužek na té přírubě co jde do válce....díky za pomoc 😉 
    • Zdravím, mám na své O2 před FL aktuálně kola 8Jx19 ET32, které v podstatě dosloužili a budu kupovat nové. Aktuálně koukám na kola které jsou širší tedy 8,5Jx19 ET35. Řeším jestli i tyto širší kola budou ok a nebudu nijak drhnout či jestli někdo máte zkušenosti s touto šířkou jak moc budou lézt ven atp.  
    • Inzerát platí jen do 14.5.!Prodám Škodu Octavia, 1.9 TDI, v provedení TourRegistrováno 12.11.2009Najeto 437 000 KmVIN TMBDS41U4A8840113Typ 1U, Variante: STAXRX01, Verze NFM5S5Barva: šedá tmavá metalízaHistorie:Do r. 2009 – 2019 firemní vozidlo otce, který spravuje vozový park firmy. Sám staví veterány, takže vozidlo bylo pravidelně servisováno a udržováno v perfektním stavu.2019 – 2024 odkoupeno od firmy, řídila jsem jen já, (jezdím 16 let bez vážnější nehody).Průběh nehody: Řidič přede mnou z vysoké rychlosti prudce zabrzdil aby vpustil chodce, kterého přehlédl kvůli špatné viditelnosti. Na mokré silnici jsem nestihla dobrzdit.Opravy a změny:Do r. 2019 vše zapsáno v servisní knížcePo r. 2020 měněn pouze startér a kloub s manžetou na LP kole, levé zrcátkoPovrchové škrábance laku jsem letos plánovala rozleštit a nechala jsem namíchat lak – přenechám.Plánovala jsem ji opravit a udržovat co nejdéle ideálně až do stavu veterána, ale bohužel dlouhodobě nevyhovuje mým aktivitám, nyní odkupujeme od firmy combi.Pojišťovna vyčíslila hodnotu vozu před poškozením na 37 000 a nabízí odkup (do 14.5.), ale rozhodli jsme se nabídnout ho touto formou i jiným zájemcům.Pro více informací volejte 722 706 180.
×
×
  • Vytvořit...