Přejít na obsah

OI - Výměna brzdného obložení + kotouče


Vinca

Doporučené příspěvky

tak jsem se do toho dneska dal :palec: , Nejdříve jsem bojoval s pojízdním heverem ,protože jsem nevěděl jak ho umístit ,protože mi to pořád ohejbalo spodní část u auta :wallbash: , pak jsem tam dal opěry a ty mi taky ničej spodní část auta ( tak teda nevím kam to opřít ) . A když jsem sundal kolo ,povolil šrouby brzdiče tak jsem ho vůbec nesundal . prostě nejde dolů . Může bejt zaseklej o hrany kotouče ? Přikládám foto opěr a prosím o radu jak a kam je dát pod auto . Díky

post-1106-0-10929700-1335087718_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 8 měsíců později...

Octavie 1G se nemá zvedat za prahy pokud nejde o originální hever. Je zde místo vyznačené na spodku karoserie. Brzdič musí jít sundat stačí kapku zatlačit pístek pro případ že by se držel za hranu kotouče. A ano brzdy jsou záležitostí chvilky doma v garáži mám za hodinku celej předek. :D

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Kluci, měnil jsem kotouče i desky. Vše v pořádku, jen dnes po 25 km jízdy jsem zpozoroval, že pravé kolo, resp. kotouč, se zahřívá víc než levé. Rád bych se podíval na brzdový pístek, ale nevím, jak na jeho demontáž a následnou zpětnou montáž. Zvažuji i výměnu těsnění a prachovek. Můžete mi prosím poradit, jak na to? Díky

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zdravíčko pánové, dělal sem předek (desky a kotouče) z důvodu pískání, 4x sem je čistil a žádnej kámínek prostě nic, tak šli ven. Po výměně a ujetí pár kilometrů se pískání objevilo znovu, píská pravý přední kolo při brždění na oc II. Už nevím čím by to mohlo být

Odkaz ke komentáři
  • o 6 let později...
V 21. 10. 2009 at 8:37, MartinRS napsal:

Honzíčku to kecáš to je z kráječe na chleba ne to nepatří do auta......:-))))

 

s tou měděnou vazelínkou si mne zaskočil......používá to hodně lidí a právě zde na foru jsem to zahlédl na fotkách .....

 

i já jsem používal na svém....:-)))))))))

Taky jsem to videl na videu ale jen o tom mluvili  o medi ale daval keramicky sprej.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...