Jump to content

Recommended Posts

Tak jsem dneska zjistil zajimavou vec :o

 

Mam nakodovanou funkci Corner v mlhovkach (z vyroby), a kdyz zaradim zpatecku, tak se mlhovky rozsviti taky :o Dela vam to taky? Je to normalni? :o

 

Diky za info :o

Link to comment
Tak jsem dneska zjistil zajimavou vec :o

 

Mam nakodovanou funkci Corner v mlhovkach (z vyroby), a kdyz zaradim zpatecku, tak se mlhovky rozsviti taky :o Dela vam to taky? Je to normalni? :o

 

Diky za info :o

 

ANO, mě to dělá také, a lidé jsou občas vyjeveni z těch žlutých Nokya mlhovek:-).

Dopředu to dělá správně do zatáček, snažím se přijít na to proč to dělá při té zpátečce, ale "Ocamova břitva" napovídá, že to je asi pro bezpečnost - lepší viditelnost před vozem při parkovacím manévru se zpátečkou, vč. upozornění pro ostatní řidiče.

Link to comment
Mno to ja sem chtel taky ale na Jarove mi rekly ze prej kdyz mam denni sviceni takze to nakodovat nejde... je to kravina co ze urco kecaj?

ale na facelifte je denné svietenie v hmlovkách, ale špeciálna žiarovka....corner je na druhej žiarovke a fungoval by iba pri zapnutých klasických stretávacích svetlách...musí sa to dať nakódovať!

Link to comment
Mno to ja sem chtel taky ale na Jarove mi rekly ze prej kdyz mam denni sviceni takze to nakodovat nejde... je to kravina co ze urco kecaj?

 

To je blbosť, samo že to ide. Jasné že len pri zapnutých hlavných svetlách. Oni ti asi preistotu povedeli že to nejde lebo si za to nezaplatil pri kúpe, holt škodofka...

Link to comment

JJ prave mam v mlhovce dve zarovky ( mlhovka a denni sviceni ) a kdyz se prikoupi k funglovce tak se do zatacky pri zapnuti svetel rozsvicuje ta mlhovka na te spravne strane,

 

ale ja to nemam koupene takze proto se ptam taky si myslim ze by se to melo dat nakodovat a ze jenom ve skodovce delaj vlny no.....

 

hold budu muset sehnat nekoho chytreho treba Doliho ;)

 

Jouzef

Link to comment
Mám pred FL, v škodovke to tiež nevedeli nakódovať a robil mi to Profor v blave... a pri spiatočkach mi cornerky nesvietia vôbec... aj keď je rozsvietená tak pri zaradení spiatočky zhasne... tak teraz neviem čo je dobre...

no poviem ti, ze svietenie obomi hmlovkami pri cuvani je velmi prospesne, lebo vidim lepsie na obrubnik, kontajner alebo naraznik predo mnou, ked sa vytacam pocas cuvania ;)

Link to comment
Mno to ja sem chtel taky ale na Jarove mi rekly ze prej kdyz mam denni sviceni takze to nakodovat nejde... je to kravina co ze urco kecaj?

 

Na papričce je denní svícení i coner a jde to oboje.

 

A při couvání se světlama coner svítí taky. Jen při zpátečce to bych musel vyzkoušet. :smich:

Link to comment
  • 2 weeks later...
Guest fotik

Nebude to tak ze predfacelift corner sviti jen pri neutralu nebo jizde dopredu a FL i pri zpatecce? - jina ridici jednotka? Mam predface a pri zarazeni zpatecky na 100% zhasina. Neco jinyho je jizda vzad na neutral :-)

Link to comment
  • 3 months later...

Tak jsem dnes kódoval corner na OIIFL na jednotce: 086 F a funguje to!

 

Part No SW: 1K0 937 086 F HW: 1K0 937 086 F

Component: BCM PQ35 M+ 020 0358

Revision: 00020000

 

40180AB89005089040100080110001E4050000AE420089605C0440000000 - původní kódování

40180AB89005089040100080110081E4050000AE420089605C0440000000 - nové kódování

 

V novém VCDS 908.1 EN data Version 20091018 jsou už popisky této BCM jednotky, ale ne pro všechny bajty.

Vybral jsem v bajtu 14 bit 7 (podle nových labelů).

Screeny jsem zapomněl udělat

Edited by j0ska
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
  • Příspěvky

    • Pokud je u octavia 1 špatná geometrie na zadní nápravě, tak pomůže jen výměna za novou.  Štelovat se dá tuším jen u 4x4 😉 
    • Sice práce kopec, ale ten výsledek bude stát za to 😉👍 
    • Kedže maju elektriku tak treba dotiahnúť káble a aby sa dobre robilo tak som rozobral čo šlo 😄 že si rovno konečne vytepujem koberec podľa mojich predstáv. a keď som to videl ako som to oholil tak som si rovno skomplikoval život a navštivil ahifi stránku a objednal odhlučnenie na podlahu 😄 tiež som objednal čierny sprej na koberce a nastriekam koberec aby vyzeral opäť jednofarebne. Po tých rokoch aj po vytepovaní je na miestach stále flakatý. 
×
×
  • Create New...