Přejít na obsah

pls o radu při vyměně budíků


Doporučené příspěvky

jinak než přes diagnostiku ti to nikdo neudělá, nejde to a ještě je potřeba vyčíst PIn, aby si přizpůsobil klíče.

Tim, že sis koupil jiné budíky sis zrovna moc nepomohl, protože jd eo výrobní vadu, takže ti ty ručičky zase po čase spadnou jako u těch starých. Není problém ty staré budíky opravit, dělá to pár lidí včetně mě.

Odkaz ke komentáři

Tak to jsi mě nepotěšil :( ,nechci do Octávky už investovat.Koupil jsem ji v ůnoru vTeplicích u autorizovanýho prodejce Škoda v AUTOTepu a v létě jsem zjistil že je na ní uvěrový podvod a zpronevěra.Řeší to kriminálka a nevim jestli mi auto vubec zůstane.No jestli o ní příjdu tak jsem tam něco přes sto tisíc :( a to jen na co mam učty.

Odkaz ke komentáři
Guest chipmann
Tak to jsi mě nepotěšil :( ,nechci do Octávky už investovat.Koupil jsem ji v ůnoru vTeplicích u autorizovanýho prodejce Škoda v AUTOTepu a v létě jsem zjistil že je na ní uvěrový podvod a zpronevěra.Řeší to kriminálka a nevim jestli mi auto vubec zůstane.No jestli o ní příjdu tak jsem tam něco přes sto tisíc :( a to jen na co mam učty.

Ty voe proč jsi něco neřekl a nebo neporadil !!!! Tam to není nic moc vždyť to ví skoro celé TP !!!!

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...