Přejít na obsah

Běh


mischicka

Kilometry a míle  

11 hlasů

  1. 1. Kolik jste naběhali km za rok 2010?

    • 0 - 49 km
      5
    • 50 - 249 km
      2
    • 250 - 999 km
      4
    • 1000 - 2499 km
      1
    • 2500 - 4999 km
      0
    • 5000 a více km
      0
  2. 2. Jaký je váš cíl pro rok 2011?

    • 0 - 49 km
      4
    • 50 - 249 km
      2
    • 250 - 999 km
      2
    • 1000 - 2499 km
      2
    • 2500 - 4999 km
      2
    • 5000 a více km
      0

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

jj, jak jsme psal lepe 5x 6 km. Ale volne dny lepe nez za sebou (treba So+Ne) tak treba St+Ne - tj. po 2 az 3 dnech behani 1 den volna - tj. den s jinou fyzickou aktivitou.

S tim temem jsem se nevyjadril presne - ne ze bych ti neveril, ale myslim ze behas zbytecne moc rychle. Jak jsem psal o tech tepovych frekvencich, tak bez tepaku to poznas tak ze pri teto tepove frekvenci jeste pri behu muzes relativne normalne mluvit.

Speedcrossy jsou super zavodni botky - zrovna minuly tyden jsem je zkousel a mel jsem moznost koupit za dobrou cenu prave ty co pises s goracem - nakonec jsem se na to vykaslal - nelibil se mi v nich prave ten gore-tex.

Misto toho jsem musel koupit nove silnicni a jeste jsem k nim vzal i zavodni silnicni botky.

Vsechny behaci botky co mam jsou NewBalancy - krosovky MR749GY.

At to beha!

Odkaz ke komentáři

Aha, já myslel, že se Ti moje tempo zdá "neuvěřitelné". Ještě jsem zapomněl dodat, že teď běhám po naprosté rovině a to je taky rozdíl, když jdu běhat u nás po kopečkách, je to o něčem jiném. Někdy se mi běží líp a běžím rychleji a dál, někdy pomaleji a míň.

 

Minulý týden jsem byl běhat s kolegou co právě dorazil a ten po 1,8 km vzdal, prt. jsem ho uhnal, tak na tom možná něco bude :-)

 

Co se bot týká, měl jsem dřív reeboky, ale teď jsem přesedlal na Nike, právě kvůli tomu "počítači" co jsem dostal a ty boty jsou naprosto o něčem jiném :)

 

Let´s run!

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...

Jestli je to otekly tak uz je to blby a rozbehat to moc nepomuze.

Co pomuze je ledovani a mazani.

Jestli na to ma vliv behani - samozrejme ze jo, nebo ty behas bez pouzivani kotniku? :-)

Dulezite je uvedomit si jak si k tmu prisel- jestli je to ciste jen z unavcy nebo jestli tam bylo nejake trauma v podobe byt i drobneho podvrknuti.

Ja zase posledni dobou (uz pres 2 mesice) laboruju se zadnim stehennim svalem a vcera pod dobehu 50min vyklus + 5km tempo se to ozvalo vic, tak ho budu muset dat trochu odpocinout. Jeste ze pri treninku triatlonu se ma clovek moznost realizovat i jinak nez jen behem :-)

Odkaz ke komentáři

Taky si přihodím do klubu závad :palec:

Asi po 20 minutách mi zdřevění jedna noha, většinou to byla pravá ale při posledním běhu to byly obě :P

Můžu normálně běžet dál, nebolí to jen je to nepříjemné nevíte, co to je?

Od půlky února jsem běhal 2x týdně 4,5km, teď jsem 14dní neběhal, protože jsem byl nemocný.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Napadá mě, nemáš nějaký problém s páteří, pokud dobře rozumím tomu "zdřevění"? Možná by to chtělo vyhledat odborníka, přece jen na dálku a ještě jako laici Ti moc nepomůžeme.

 

Jinak, máte někdo praktické zkušenosti s ANTICRAMP od firmy NUTREND? Sliboval bych si od toho hlavně dodatečnou ochranu proti přehřátí, neb teď už v devět ráno je přes 30°, takže běh se mění v survival.

Odkaz ke komentáři

No nevím, spíš to bude souviset s váhou a taky vytrénovaností, protože teď už jsem dvakrát běžel přes 5km, a noha mi zdřevěněla jen lehce.

S páteří nic nemám, respektive o ničem nevím.

Jo jinak taková otázka, v čem běháte respektive kupovali jste si nějaké extra boty, které by jste extra vybírali?

Odkaz ke komentáři

Já běhám v Nike Zoom Vomero 4. Šel jsem si kupovat Zoom Vomero 3, ale do krabice mi dali čtyřky, tak jsem neprotestoval, zaplatil výběhové trojky a odešel se čtyřkami, které byly nový model :)

 

To, že mám Nike je výsledkem toho, že jsem předloni k Vánocům od manželky dostal Nike+ náramek s čipem do boty, jehož umístění do jiných než Nike bot je minimálně problematické. A to, že mám zrovna tenhle model od Nike je výsledkem toho, že jsem si v jednom sportu u nás nechal udělat menší rozbor nohy a techniky běhu, takže z toho mi doporučili typ bot. Na stránkách Nike se dá taky nadatlit, jestli máš nohy do O, X nebo BŽ, jak došlapuješ, kde běháš, atd. a potom Ti z toho vypadne, jaké jejich boty jsou pro Tebe vhodné.

 

Už jsem to tu myslím psal dřív jsem běhal v Reebook a myslel jsem si, jak to jsou dobré boty a že ty otlačené prsty apod. jsou díky tomu, že běhám dost, ale pak jsem přesedlal na Nike a je to jak když máš bačkůrky - krásně pohodlné, úplně super sedí na noze, prostě paráda, takže jsem fakt naznal, že se vyplatí lepší boty, pokud to myslíš s během vážně.

Odkaz ke komentáři

Jen pro obrázek o cenách, ty moje Reeboky byly vždy kolem litru, Nike Zoom Vomero asi za tři tisíce a opravdu té investice nelituju, se s těma botama po běhu skoro pomazlím, jak dobře se v nich běhá :blink:

 

Je možnost si boty vytipovat přes net, odzkoušet v kamenné prodejně a koupit opět na netu, úspora jasná.

Odkaz ke komentáři

Mischicko, s Anticrampem zkusenost nemam.

Pokud ale pises ze tam mas velky vedro, tak hlavne PIT! Kdyz to bude nejaky hypotonicky iontak tak jenióm dobre.

Pokud behas nejaky kolecka na nejaky vasi zakladne, tak si nech flasku nekde na okruhu a kazdy kolecko se napij.

Jinak bud nejak slusnba zadova kapsa - pul litru piti se ti tam vejde, kdyz neco vetsiho, pak nejaka ta ledvinka na flasku.

Odkaz ke komentáři

OK. Piju normálně hodně, řekl bych tak k šesti litrům denně běžně, takže snad na dehydrataci nezemřu. Ale běh už začíná být jak běhy v mikrovlnce, to teplo od rána sálá všude kolem :-/ Camelbak mám, takže taky není problém, zatím to vždycky dám bez pití, ale tomu bude asi v těhle teplotách brzo konec.

 

Btw co Dančí obora, budeš letos? 30.4.?

Odkaz ke komentáři

Cau, vidis camelbag jsem ani neuvazoval (sam s nim nebeham, jen lezu po feratach) - ja jsem myslel kapsu na zadech - v zime beham v nowind bunde co mam na kolo a kdyz jdu delsi beh, tak do kapsy na zadech narvu 0,5l flasku s namichanym iontakem.

Na Danci oboru bych rad, prusvih je, ze je v sobotu dopoledne a v patek v podvecer mam zavod z Bezce Vysociny na takrka domovske trati. Takze pokud Danci oboru pujdem, tak vysledek bude stat stejne za prd :-(

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...