Přejít na obsah

Octavia TDi


Doporučené příspěvky

presne to by jeho problem vyriesilo :palec:

 

na zadnom sulci co je zavit s prstencom je na malo kusku strhnuty zavit,bolo to tam pred montazou,je to asi v strede sulca a teraz tym padom nejde stelovat auto vyssie,je to cez dva zavity asi o rozlohe 0,5cm2,som mu poradil nech to da dole a nech to jemne s pilnikom prebehne,takze je to ani nie ze maly problem,ale miniproblemik

Odkaz ke komentáři

ano nespravna demontaz z auta tvoje uprava(podotknem,,TVOJA'') a kdyz ti to nekdo ukaze tak zklopis hlavu a jdes to namontit, keby ze vim aky si ,,kuchar'' tak ho ani neberem od teba, a ted davad dolu misku kdyz auto potrebuji kazdy den to si muze dovolit jen ten kdo si ho odstavy, u me mas minus a budu patrit mezi nespokojene zakazniky z pouzitýma dilama a nejsem sam a hadriky pred pusu si davat nebudu. a uctovat si nejaky storno poplatek na to jsi maly pan kdyz nejsi prodejce sam si rikal ze nejsi prodejce ani tu vic nepis

 

Marku:nekomentuji to :) vis sam

 

Lukaši:no ja za to musim zaplatit ja nemam zname soustruzniky (jinak to jsou zavity blizko sebe)

Upraveno uživatelem libor.kratas
Odkaz ke komentáři

Vím , že to je jemný závit !

Mě na můj ex štelovák (TAčko) soustružník dělal NOVÉ MATICE ! Protože ty origo mi přišli moc měkké.

Takže protažení závitu je to nejmenší a ani nemusíš mít nikoho známého !

Dyť vyndání té štelovací misky je otázka 10min !

A když už na to přijde tak ty dva dny můžeš jezdit bez té misky ( akorát to budeš mít jak naložený :-)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Tak dneska jsem Liborovi pomohl (teda prehodil :D ) podvozek zpet na serii. To ze matice je teda pekne kaput moc neresim. To je jina debata, ale ta provedena montaz ...... des fakt des. Zadni srouby nebyly nejak extra dotazene, pod hornim ulozenim 2 podlozky, ktere ani nesedely velikosti, spodni matice krive, nedosedala ani jedna, ze by se nekdo obtezoval vzit pilnik nebo matici stahnout na soustruhu. Dale nechapu, proc na predku nekdo demontuje cepy rizeni, kdyz to neni potreba. Sam to Libor videl, ze se to da bez devastace veci stihnout i s pokecem a klidnym tempem 3hodky. Tak a nakonec na koho se to odrazi je Pan Mato88, a tim muzu rict ze des. Radeji k nemu nedavejte zadne montaze :angry:

 

Jinak Libor ma uz zase kozu

post-197-0-16889600-1342122469_thumb.jpg

post-197-0-36999100-1342122507_thumb.jpg

post-197-0-99887300-1342122527_thumb.jpg

post-197-0-36707200-1342122562_thumb.jpg

post-197-0-81388700-1342122778_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...